Salı, Ağustos 9, 2022
Ana SayfaHaberlerMakyajlı Renault Megane Sedan 2021

Makyajlı Renault Megane Sedan 2021

Makyajlı Renault Megane Sedan 2021. Bursa’da üretilen ve ülkemizin en çok tercih edilen otomobillerinden olan Renault Megane Sedan makyajlandı. Makyajla beraber güncellenen otomobilde 1.0 TCe benzinli motor seçeneği de sunulacak.

Makyajlı Renault Megane Sedan’da neler farklı?

Renault Megane Sedan makyajla birlikte yeni ön tampona ve yeni radyatör ızgarasına kavuşmuş. Ayrıca arka tampon da hafifçe elden geçirilmiş. Artık dairesel tek egzoz çıkışı yerine, tampona entegre iki egzoz çıkışı dekoru göze çarpıyor.

Otomobilin makyajlı halinin iç mekân görselleri henüz paylaşılmadı. Ancak otomobilde 10.2 inçlik dijital gösterge tablosunun ve Easy Link multimedya sisteminin 9.3 inçlik, tablet formlu dikey dokunmatik ekranının olacağı açıklanıyor. Adaptif hız sabitleme, yaya algılamalı acil durum fren sistemi ve arka çapraz görüş uyarısı gibi yeni nesil güvenlik sistemlerinin de eklendiği yeni yüzlü Renault Megane Sedan’da MultiSense ile sürüş modu seçimi yapılabilecek.

Motor seçenekleri

Megane Sedan’da 140 HP güç üreten 1.3 TCe motor görevine devam ediyor. Dizel motor seçeneği olarak ise 1.5 Blue DCi 115 HP’lik güç ünitesi var. 1.0 TCe ise motor gamına yeni eklendi. Euro 6D normlarını karşılayan 1.0 TCe direkt benzin enjeksiyonlu, turbo beslemeli motor 115 HP güç üretiyor.

Güncel Renault Megane Sedan ilk defa 2016’da yollara çıktı. 2017 yılında Türkiye’de Yılın Otomobili seçilen Renault Megane Sedan 30 ülkede toplamda 200.000 adetten fazla satıldı. Makyajlı Renault Megane Sedan 2021 yılının başlarında satışa sunulacak.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanan 2017 Renault Megane Sedan fiyat listesi için BURAYA, sürüşü izlenimi videosu için BURAYA, Renault Türkiye internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

Kategoriler