Çarşamba, Haziran 12, 2024
spot_img
Ana SayfaAraç KiralamaLeasePlan 1 buçuk milyon araçlık filoya ulaştı

LeasePlan 1 buçuk milyon araçlık filoya ulaştı

LeasePlan 1 buçuk milyon araçlık filoya ulaştı ve dünyanın en büyük filo kiralama şirketi unvanını devam ettiriyor. Beş kıtada ve 32 ülkede dev bir araç filosunu yöneten LeasePlan Corporation N.V, böylece dünya çapında yeni bir rekora daha imza atmış oldu. Alanında dünya liderliği unvanını taşıyan şirket, bu yıl global anlamda filo büyüklüğünü yüzde 8 büyüterek araç filosunu 1 buçuk milyon adede yükseltti.

1 buçuk milyonu aşan ilk şirket oldu

LeasePlan Corporation Ticari Direktörü (CCO) Nick Salkeld, 1 buçuk milyon rakamına ulaşan ilk şirket olmanın LeasePlan’in dünya çapındaki pazar liderliğini bir kez daha teyit ettiğini ve şirketin büyüme stratejisinin başarısını vurguladığını belirtti. Salkeld, “Biz sadece filo büyüklüğü bakımından pazar lideri olmak istemiyoruz. Ulaştığımız 1 buçuk milyon adetlik büyüklük, müşterilerimizin, şirketimize ve tüm dünyada hizmetlerimizi sunmakta olan tüm ülkelerdeki çalışanlarımızdan oluşan harika LeasePlan ekibine olan güvenini de bir kez daha teyit ediyor. Yaptığımız tüm işlerde pazar lideri olmayı sürdürmek istiyoruz: Müşterilerimiz için hayatı kolaylaştırırken, büyüme konusundaki gayretimizi, müşteri hizmetindeki mükemmelliğimizi ve pazar lideri olma taahhüdümüzü sürdüreceğiz” açıklamasında bulundu.

Türkiye’de de hızlı büyüdü

LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay da, LeasePlan’in global büyümesinin yanı sıra Türkiye’de de büyüdüğünü belirtti. Türkay Oktay, “Bu yıl sektör Türkiye’de yönettiği filo büyüklüğü açısından yüzde 10 civarında büyümeye ulaştı. LeasePlan olarak ise yüzde 25 büyüdük. Son iki yıldır sektörün en hızlı büyüyen şirketlerinden biriyiz. Yılsonunda müşterilerdeki araç sayımız 18.000 olacak. Bu, LeasePlan’in sürücü hizmetleri ürün yelpazesini çeşitlendirerek ve yeni segmentlere yatırım yaparak, müşterilerinin mobilite gereksinimlerini karşılama çabasının, karşılığını verdiğini kanıtlıyor” dedi. Oktay, LeasePlan’in yerel faaliyet gösteren şirketlerinin büyük şirketler ve kamu sektörü kuruluşlarından küçük ve orta büyüklükte işletmelere (KOBİ) ve bağımsız sürücülere kadar çok çeşitli bir müşteri yelpazesine filo yönetimi ve mobilite hizmetleri sağladığına da işaret etti.

LeasePlan_2

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler