Çarşamba, Şubat 21, 2024
spot_img
Ana SayfaFuarLand Rover – Autoshow 2021 Mobility

Land Rover – Autoshow 2021 Mobility

spot_imgspot_imgspot_img

Land Rover – Autoshow 2021 Mobility. Ülkemizde Borusan Otomotiv tarafından temsil edilen Land Rover, Autoshow 2021 Mobility’de Range Rover Evoque, Land Rover Discovery Sport ve Land Rover Defender modellerini, otomobil meraklıları ile buluşturuyor.

Range Rover Evoque 1.5 lt PHEV ve 1.5 lt benzinli

Sahip olduğu vergi avantajlı 1.5lt motorunu, Plug-In Hybrid teknolojisiyle birleştiren Range Rover Evoque, 100km’de 2.0 lt yakıt tüketimi değerini kullanıcısına sunuyor. WLTP normlarına göre Range Rover Evoque 1.5 lt PHEV, içten yanmalı motoruna ihtiyaç duymadan 55 kilometre boyunca sadece elektrikle hareket edebiliyor. Range Rover Evoque’un 1.5lt Plug-In Hybrid motor seçeneğine ek olarak 1.5 litre benzinli motor seçeneği de bulunuyor. Yeni 3 silindirli 1.5 litrelik motor, 160 bg güç ve 260 Nm tork değerlerine sahip.

Land Rover Discovery Sport 1.5 lt PHEV

Land Rover markasının Autoshow 2021 Mobility’de öne çıkan bir diğer modeli ise Plug-In Hybrid motor teknolojisine sahip olan Discovery Sport. 3 silindirli, 1.5 litrelik turbo beslemeli motoruna ek, sahip olduğu elektrik motoruyla birlikte Discovery Sport 300 beygir güç üretiyor. Performans ve tasarrufu bir arada sunan bu modelin yakıt tüketim değeri ise 100km’de 2lt. Ayrıca Discovery Sport PHEV, sadece elektrikle WLTP normlarına göre 55 km mesafe gidebiliyor.

Land Rover Defender

Land Rover markasının kaşif ruhuna sadık kalınarak, yepyeni tasarımı ve günümüz modern teknolojileriyle donatılan, Yeni Land Rover Defender, Autoshow 2021 Mobility’de macera tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanan Land Rover Discovery Sport 1.5 PHEV haberine ulaşmak için BURAYA , Range Rover Evoque haberi için BURAYA tıklayın!

Land Rover Defender 2020 haberi için BURAYA, Land Rover Defender 2021 fiyat listesi haberi için BURAYA, Land Rover Defender ODD Tasarım Ödülü haberi için BURAYA tıklayın!

Land Rover Türkiye internet sitesine BURADAN ULAŞABİLİRİNİZ!

Kategoriler