Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaDiğerKöşe yazısı/Emre Anamur: e-otodergi 3 yaşında ve artık iPad’de!

Köşe yazısı/Emre Anamur: e-otodergi 3 yaşında ve artık iPad’de!

Öncelikle tüm okuyucularımıza ve bize destek veren tüm sektör yetkililerine teşekkür ederim. e-otodergi bu sayısıyla birlikte 3 yaşına bastı. 3 yıl önce Türkiye’nin ilk elektronik otomobil dergisi olarak çıktığımız yolda akılcı ve emin adımlarla ilerledik ve bugünlere geldik. Her yeni sayımızda, sizlere yüzde 100 yerli, bağımsız, tarafsız ve dopdolu bir içeriği ücretsiz olarak sunuyoruz. Yayın hayatına 6347 okuyucuyla başlayan e-otodergi, artık her sayısı 70.000’in üzerinde kişi tarafından indirilen dev bir yayın organı. Türkiye’de ilk kez dergi içinde videolu reklama imza attığımız e-otodergi, Türkiye’nin ilk ve tek videolu test ölçüm cihazına sahip olmasıyla da öne çıkıyor. Bu özel cihaz sayesinde, test otomobillerinin gerçek performansını, sizlere test anında çekilmiş gerçek video görüntüleriyle yaşatabiliyoruz.

 

3’üncü yaş özel sayımızda çok özel bir otomobilin videolu testine yer verdik. Aynı zamanda kapak konumuz da olan Aston Martin V8 Vantage S Coupe testini gerçekleştirmemize imkân tanıyan Borusan Otomotiv Yöneticileri Sayın Fatma Tüker ve Sayın Faik Akkök’e teşekkür ederiz.

 

3’üncü yaşımızda önemli bir ilke daha imza atmanın mutluluğu içerisindeyiz. Teknoloji hızla gelişiyor ve iletişim platformları sürekli yenileniyor. Yayıncılık, üç yıl öncesindekinden çok farklı bir noktada. Biz de gelişen teknolojiye ayak uyduruyoruz ve bu sayımızdan itibaren iPad’de kendine ait uygulaması olan ilk Türk otomobil dergisi oluyoruz. Tek yapmanız gereken, iPad’inizdeki App Store’a girip e-otodergi uygulamasını ücretsiz olarak indirmek. Uygulamayı bir kez indirdikten sonra, tüm e-otodergi arşivine sahip olacaksınız. Ve her yeni sayı eklendiğinde onu da zahmetsizce indirip keyifle okuyabileceksiniz.

 

Yeniliklerimiz devam edeceği müjdesini de şimdiden verebilirim.

 

Beni ve e-otodergi’yi twitter’dan da takip edebileceğinizi de hatırlatmak isterim. Adreslerimiz: www.twitter.com/Emre_Anamur & www.twitter.com/eotodergi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler