Pazar, Mayıs 19, 2024
spot_img
Ana SayfaDiğerKarsan Bodrum minibüsçü esnafıyla buluştu

Karsan Bodrum minibüsçü esnafıyla buluştu

Uzun yıllardır Bodrum’da toplu ulaşım hizmetinin en önemli çözüm ortaklarından biri olan Karsan, gerçekleştirdiği yemekli toplantıda minibüsçü esnafıyla bir araya geldi. Bodrum şehiriçi, Gümbet, Torba ve Milas’ta hizmet veren taşımacı kooperatiflerinin katıldığı etkinliğe Karsan yetkilileri ve minibüsçü esnafının yanı sıra Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Hakan Demirörs, Yalıçiftlik Belediye Başkanı İsmail Altındağ katıldılar.

Karsan Pazarlama Şirket Müdürü Vançın Kitapçı, Hafif ve Orta Ticari Araç Satış ve İhracat Müdürü Selim Aydınlıoğlu, Pazarlama Hizmetleri Müdürü Özlem Güçlüer, Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Cengiz Yüksel ve diğer ilgili Karsan yöneticilerinin katılımıyla Yalıçiftlik’te gerçekleşen toplantıda bir konuşma yapan Karsan Pazarlama Şirket Müdürü Vançın Kitapçı, 2012 yılı Temmuz ayından itibaren geçerli olacak ve toplu taşım araçlarına engelli erişimini şart koşan yasaya bir yıl önceden uyarak Karsan tarafından üretilen engelli rampalı J10 model minibüsleri tercih eden Bodrum minibüsçülerinin tüm Türkiye’ye öncülük ettiğini ve turizmin başkenti Bodrum’da hizmet veren minibüsçü esnafının takdire layık olduğunu ifade etti. 1000’e yakın Karsan markalı minibüsüyle Bodrum yarımadasını taşıyan Karsan’ın uzun yıllardır Bodrum’un hizmetinde olduğunu ifade eden Kitapçı, minibüsçü esnafının her konuda yanlarında olduklarını ifade ederek sözlerini tamamladı.

 

Toplantıda söz alan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise, Bodrum’un Türkiye’nin yurt dışına açılan en modern yüzü olduğundan bahsederek engelli erişimine uygun J10’ları Bodrum’a kazandıran minibüsçü esnafına teşekkürlerini iletti. Karsan J10’ların Bodrum’a yakıştığını ifade eden Kocadon, her geçen gün gelişen Bodrum’da ulaşımın da modernize olduğunu, klimalı ve engelli erişimli J10’ların turizme de katkıda bulunduğunu ifade ederek Karsan yetkililerini tebrik etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler