Cuma, Mayıs 17, 2024
spot_img
Ana SayfaCasus Çekimİşte kamuflajsız yeni BMW 3 Serisi Sedan

İşte kamuflajsız yeni BMW 3 Serisi Sedan

BMW’nin Almanya-Münih’teki genel merkezine yapmış olduğumuz seyahatte, Ar-Ge Merkezi çevresinde park halinde olan kamuflajlı ve kamuflajsız yeni BMW 3 Serisi Sedan’ları görüntülemeyi başardık.

 

14 Ekim 2011 tarihinde resmi tanıtımı yapılıp ilk fotoğrafları ve bilgileri basına dağıtılacak olan yeni BMW 3 Serisi Sedan, Emre Anamur’un objektifinde 11 Ekim 2011 günü açığa çıktı. Şu ana kadar bazı yayın organlarında sadece öngörülerden oluşan bazı çizimleri yayınlanmış olan yeni BMW 3 Serisi Sedan böylece ilk kez kamuflajsız olarak görüntülenmiş oldu.

 

Yeni BMW 3 Serisi Sedan’da dikkati çeken yeni özellikler arasında tamamen yenilenmiş ön tasarım (BMW böbreğinin yeri ve açısı değişmiş, yeni 1 Serisi’ndeki gibi kaputun ön kısmı yatay bir çizgiyle bölünmüş), dış dikiz aynalarına entegre edilmiş sinyaller, uzamış dingil mesafesi, eskisinden daha kısa bagaj kapağı ve küçük bir sunroof yerine daha büyük açılır tavana yer verilmiş olması sayılabilir.

 

Yayınladığımız bu fotoğraflardan birinde, yeni BMW 3 Serisi Sedan’ın yanından eski 3 Serisi’nin geçmekte olması da eski model ile yeni modeli karşılaştırmayı kolaylaştırıyor.

 

Yeni BMW 3 Serisi Sedan’ın resmi bilgi ve fotoğrafları elimize geçince yayınlayacağız.

 

Fotoğraflar: Emre Anamur / Münih – Almanya

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler