Salı, Ağustos 11, 2020
Ana Sayfa Diğer Honda Akademi açıldı

Honda Akademi açıldı

Honda eğitim birimini ayrı bir kimliğe büründürmek isteyen Honda Türkiye, mevcut ve gelecekte ortaya çıkacak eğitim ihtiyacı için Honda Akademi’nin açılışını gerçekleştirdi. Honda Türkiye CEO’su Hideto Yamasaki, Honda Akademi açılış kurdelesini, Honda’nın geleceği Şişli Endüstri Meslek Lisesi öğrencileriyle birlikte kesti.
Satış ve satış sonrası hizmetlerde çalışanlarının becerilerinin arttırılması ile müşteri memnuniyetini daha üst seviyelere taşımayı amaçlayan Honda Türkiye, 21 Şubat tarihinde Honda ailesinin bir bireyi olmak adına ilk adımı atan yeni çalışanları için Honda ve ürünlerinin, Honda felsefesinin yanı sıra tarihi ve prensiplerinin paylaşılacağı Honda Akademi’nin açılışını gerçekleştirdi. Honda Akademi açılışını gerçekleştiren Honda Türkiye CEO’su Hideto Yamasaki, “Kuruluşundan bu yana markamızı yönlendiren ve felsefemizin temelini oluşturan ‘Bireye Saygı’ ilkesi doğrultusunda tüm çalışma arkadaşlarımızın hırslarını, kabiliyetlerini ve potansiyellerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sağlamayı amaçlıyoruz” dedi. Honda Akademi’de bilgi ve beceri eğitimi, ürün eğitimleri ve bireysel gelişim eğitimleri gerçekleştirilecek.


Üst düzey müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda Türkiye’nin en iyi Honda teknisyeninin belirleneceği Honda Rüya Takımı yarışması da gerçekleştirildi. Honda Türkiye’nin ülke çapındaki servis teknisyenlerinin beş kategoride katıldığı yarışmada İlk Seferde Doğru Tamir kategorisini Honda Bora’dan Salih Yıldırım, Otomobil Senior kategorisinde Honda Bora’dan Cengiz Daşçı, Motosiklet Senior kategorisinde Honda Esengül Kardeşler’den Ahmet Kaya ve Otomobil Junior kategorisinden Honda Cem’den Enes Gürsakal kazandı. İlki 1995 yılında gerçekleştirilen Rüya Takımı yarışmasının bu yıl 10’uncusu gerçekleştirildi. Türk Rüya Takımı, katıldığı tüm global Honda yarışmalarında ilk üçte yer almayı başardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler