Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaHaber EkstraGoodyear’dan güvenli sürüş eğitimi

Goodyear’dan güvenli sürüş eğitimi

110 yılı aşkın süredir dünyadaki en büyük lastik üreticilerinden olan Goodyear, sürücüleri bilinçlendirme çalışmalarına bir yenisini ekleyerek, uzun yol otobüs kaptanlarına, firma sahiplerine ve işletmecilere, yollardaki zorlu kış koşulları, güvenli sürüş, lastik seçimi ve kullanımı konusunda eğitimler veriyor.

 

Goodyear’ın sürücüleri güvenli sürüş konusunda bilinçlendirme çalışmalarının bir parçası olan ve yaz döneminde kamyon sürücülerine yönelik başlatılan sürüş güvenliği eğitimlerinin devamı niteliğindeki çalışma her ilde üçer gün ve dörder defa tekrarlanıyor. İlki İstanbul Esenler Otogarı’nda gerçekleşen ve zorlu, soğuk hava koşullarına rağmen sürücülerden yoğun ilgi gören aktiviteler Ekim ayı boyunca Ankara ve Diyarbakır illerinde devam edecek.

 

Kış sürüş güvenliği ve kış lastiklerinin önemi konusunda ayrıntılı biçimde bilgilendirilen sürücüler, etkinlik sonunda “Kış Sürüş Güvenliği” sertifikası almaya hak kazanıyor. Etkinlikler dahilinde yapılan bilgi yarışmalarında birinciye Kiğılı marka kazak, ikinciye ise Goodyear güneş gözlüğü hediye ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler