Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaHaberlerAnketimize oy vermeyi unutmayın

Anketimize oy vermeyi unutmayın

1 Nisan 2009 tarihinde yayına girdikten sonra birçok ilke imza atan, tarafsız, bağımsız ve ciddi yayıncılık anlayışıyla beğeninizi kazanan www.otomobil.com.tr haber portalımızın tasarım, yazılım ve içeriğini yenileyerek 17 Ekim 2011 tarihinde yeniden yayına verdik.

 

Her gün güncellediğimiz otomobil haber portalımızda artık site içi arama motorunun yanı sıra sosyal medya linkleri, galeri, video test, haber ekstra, yazarlar ve anket bölümlerimiz de bulunuyor. Bu haberimizde anket bölümümüzle ilgili bilgi vermek ve sizi ilk anketimizi cevaplayamaya yönlendirmek istiyoruz.

 

Sitemizin ana sayfasının sağ alt kısmında yer alan anketimizde, size belirli aralıklarla sorular sorup cevaplamanızı isteyeceğiz. Bazen ilk anketimizde olduğu gibi sadece iki şıkka, bazen de daha fazla şıkka sahip bu sorularımıza cevap vermeniz, bizi daha iyi bir site yapmaya ve sizden gelecek cevaplara göre davranmaya teşvik edecektir.

 

Şimdi lütfen yayınladığımız ilk ankete cevap veriniz. Sorumuz çok basit: “Sitemizin yeni tasarım ve içeriğini, beğendiniz mi?”. Soruyu “Evet” ya da “Hayır” şıklarından birini işaretleyerek cevaplayabilirsiniz. Unutmayın, her bir bilgisayardan sadece bir kez oy kullanılabiliyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler