Perşembe, Haziran 4, 2020
Ana Sayfa e-otodergi e-otodergi Eylül 2016 sayısı

e-otodergi Eylül 2016 sayısı

e-otodergi Eylül 2016 sayısı çok özel bir yolculuk projesi ve üç birbirinden ilgi çekici videolu test ile yayında. Türkiye’nin ilk elektronik otomobil dergisi e-otodergi’nin 68 pdf sayfası (basılı dergilerdeki 136 sayfaya denk geliyor) olarak tasarlanan Eylül 2016 tarihli 97’nci sayısının haberler bölümünde; Range Rover Sport 2.0 SD4, yeni Renault Megane Sedan üretim töreni, yeni Honda Civic Sedan üretim töreni, yeni Volkswagen Amarok, Maserati Levante, Renault Mais Genel Müdürü Berk Çağdaş, Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Süer Sülün, Hyundai Elantra Elite Plus, Paris Otomobil Fuarı 2016 ve Ağustos 2016 otomobil satışları yer alıyor.

Yeni Volvo XC90’ın zorlu sınavı

e-otodergi Eylül 2016 sayısı sayfalarında çok özel bir konuya yer verdik. Yeni Volvo XC90 D5 AWD modeli, Türkiye’de bulunan ve dünyanın en zorlu yolu seçilen D915’i baştan sona kat etti. Bu tehlikeli yolu, editörlerimizden Tarık Akagün pilotajında sorunsuz bir şekilde geçmeyi başaran yeni XC90, bize hem güzel fotoğraflar verdi hem de rüştünü ispatladı. Bu özel yolculuğun videosu da kısa bir süre sonra Otomobil Yayıncılık YouTube kanalımızda yerini alacak. Kaçırmamak için BURAYA tıklayarak ulaşabileceğiniz kanalımıza abone olmayı unutmayın.

3 videolu test

e-otodergi Eylül 2016 sayısı içinde sizler için üç yeni ve önemli modelin videolu testini gerçekleştirdik. Bunlar: Volkswagen Tiguan 1.4 TSI DSG, Jaguar XJ L 2.0 Si4 ve Mercedes-Benz GLE 350 d.

Bir tık ötenizde

e-otodergi Eylül 2016 sayısı ücretsiz olarak yayında. Sayıyı bilgisayarınıza indirmek için www.e-otodergi.com sitemizi ziyaret ediniz.

Keyifli okumalar ve izlemeler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler