Cuma, Temmuz 12, 2024
Ana Sayfae-otodergie-otodergi 158 yayına girdi

e-otodergi 158 yayına girdi

e-otodergi 158 yayına girdi. e-otodergi’nin Mart 2022 tarihli 158’inci sayısı, www.e-otodergi.com web sitesinde her zamanki gibi ücretsiz olarak yayında! Türkiye’nin ilk dijital otomobil dergisi e-otodergi’nin 158’inci sayısı 53 pdf sayfası (basılı dergilerdeki 106 sayfaya denk geliyor) ve içinde aşağıdaki konular yer alıyor.

Haberler

e-otodergi’nin 158’inci sayısında yer alan haberler şunlar: Avrupa’da yılın otomobili Kia EV6, Bantboru büyüyor, yeni Skoda Fabia satışa sunuldu, yeni BMW 220i Active Tourer fiyatı belli oldu, elektrikli otomobil yarışı FIA ETCR Türkiye’de, makyajlı Mercedes-AMG GT 4-Kapı Coupe satışa sunuldu, DS 9 Türkiye’de. Ayrıca İsa Demir tarafından hazırlanan Türkiye’nin en kapsamlı otomobil pazarı satış analizi…

Kapak konusu

Bu sayının kapak konusu Renault’un yeni SUV’u Austral. Renault Austral, Kadjar’ın yerini alacak.

Sabit sayfalar

Otomotiv gündemine dair kısa haberleri içeren “Rakamlarla otomotiv” sayfasının yanı sıra e-otodergi’nin ilkleri ve enleri, emisyon tablosu ve yasal uyarı sayfaları bu sayıda da devam ediyor.

İlk sürüş

Honda’nın C-SUV segmentindeki hibrit modeli HR-V e:HEV bu sayının ilk sürüş konuğu.

Sürüş izlenimleri

e-otodergi’nin bu sayısında  BOM Akademi Kar ve Buz Sürüşü 2022, Mercedes-Benz CLS 300 d 4Matic, BMW 420i Coupe, Fiat Egea Cross 1.0 Firefly sürüş izlenimlerini okuyabilirsiniz.

e-otodergi’nin 158’inci  sayısını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmek için www.e-otodergi.com sitemizi ziyaret ediniz. Keyifli okumalar dileriz.

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler