Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana Sayfae-otodergie-otodergi 156 yayına girdi

e-otodergi 156 yayına girdi

e-otodergi 156 yayına girdi. e-otodergi’nin Aralık 2021 tarihli 156’ncı sayısı, www.e-otodergi.com web sitesinde her zamanki gibi ücretsiz olarak yayında! Türkiye’nin ilk dijital otomobil dergisi e-otodergi’nin 156’ncı sayısı 53 pdf sayfası (basılı dergilerdeki 106 sayfaya denk geliyor) ve içinde aşağıdaki konular yer alıyor.

Haberler

e-otodergi’nin156’ncı sayısında yer alan haberler şunlar: Honda mobil güç paketi çalışmaları, yeni Suzuki S-Cross, Togg yeni logosunu duyurdu, Citroen Ami tanıtıldı, Mazda2 Hybrid, yeni Opel Astra 2022 ilkbahar aylarında gelecek, yeni Volkswagen Amarok 2022’de tanıtılacak, yeni yüzlü Fiat Ducato, makyajlı Skoda Karoq, makyajlı Mercedes-Benz CLS, elektrikli Skywell ET5 Türkiye’de, yeni BMW 420i Gran Coupe satışa sunuldu, Motor Aşin 50 yaşında, makyajlı Subaru Forester e-Boxer Türkiye’de, GÜNSEL B9 Londra’da sergilendi. Ayrıca İsa Demir tarafından hazırlanan Türkiye’nin en kapsamlı otomobil pazarı satış analizi…

Kapak konusu

Bu sayının kapak konusu 2022 yılı sonunda seri üretime geçmesi planlanan BMW Concept XM.

Sabit sayfalar

Otomotiv gündemine dair kısa haberleri içeren “Rakamlarla otomotiv” sayfasının yanı sıra e-otodergi’nin ilkleri ve enleri, emisyon tablosu ve yasal uyarı sayfaları bu sayıda da devam ediyor.

İlk sürüşler

e-otodergi’nin bu sayısında yeni Honda Civic Sedan 1.5 VTEC Turbo,tamamen elektrikli BMW iX xDrive40, yeni Mercedes-Benz C 200 4Matic ilk sürüşleri yer alıyor.

Sürüş izlenimi

Seat’ın kompakt sınıftaki temsilcisi Leon, 1.5 eTSI ACT 150 HP DSG versiyonu ile bu sayının sürüş izlenimi konuğu.

e-otodergi’nin 156’ncı  sayısını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmek için www.e-otodergi.com sitemizi ziyaret ediniz. Keyifli okumalar dileriz.

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler