Cuma, Temmuz 12, 2024
Ana Sayfae-otodergie-otodergi 155 yayına girdi

e-otodergi 155 yayına girdi

e-otodergi 155 yayına girdi. e-otodergi’nin Ekim-Kasım 2021 tarihli 155’inci sayısı, www.e-otodergi.com web sitesinde her zamanki gibi ücretsiz olarak yayında! Türkiye’nin ilk dijital otomobil dergisi e-otodergi’nin 155’inci sayısı 55 pdf sayfası (basılı dergilerdeki 110 sayfaya denk geliyor) ve içinde aşağıdaki konular yer alıyor.

Haberler

e-otodergi’nin 155. sayısında yer alan haberler şunlar: BMW iX satışa sunuldu, Mercedes-Benz “Sertifikalı İkinci El Hafif Ticari Araç” programı hayata geçti, makyajlı Ford Focus, Land Rover Defender V8 Bond Edition, Borusan Oto Diyarbakır açıldı, yeni Mercedes-Benz C Serisi fiyatı açıklandı, Jeep Renagade PHEV satışa sunuldu, Karsan e-ATA tanıtıldı. Ayrıca İsa Demir tarafından hazırlanan Eylül 2021 Türkiye otomobil pazarı analizi.

Kapak konusu

Bu ayın kapak konusu uzunca bir aradan sonra Türkiye pazarına giren Honda Accord.

Sabit sayfalar

Otomotiv gündemine dair kısa haberleri içeren “Rakamlarla otomotiv” sayfasının yanı sıra e-otodergi’nin ilkleri ve enleri, emisyon tablosu ve yasal uyarı sayfaları bu sayıda da devam ediyor.

İlk sürüş

e-otodergi’nin bu sayısında uzun bir aradan sonra Türkiye otomobil pazarına dönüş yapan Honda Accord 1.5 VTEC 192 HP ilk sürüş yazısını okuyabilirsiniz.

Sürüş izlenimleri

e-otodergi’nin Ekim-Kasım 2021 tarihli 155’inci sayısında // Renault Express Combi 1.5 dCi 95 HP Touch, Vokswagen Polo 1.0 TSI 95 HP DSG Style, BMW X1 sDrive 16d M Sport, Seat Tarraco 1.5 EcoTSI 150 HP DSG FR sürüş izlenimleri yer alıyor.

e-otodergi’nin 155’inci  sayısını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmek için www.e-otodergi.com sitemizi ziyaret ediniz. Keyifli okumalar dileriz.

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler