Pazartesi, Ocak 25, 2021
Ana Sayfa e-otodergi e-otodergi 138 yayına girdi

e-otodergi 138 yayına girdi

e-otodergi 138 yayına girdi. e-otodergi’nin 138’nci sayısı www.e-otodergi.com web sitesinde her zamanki gibi ücretsiz olarak yayında! 55 pdf sayfalık (basılı dergilerdeki 110 sayfaya denk geliyor) e-otodergi’nin 138’inci sayısında aşağıdaki konular yer alıyor.

Haberler

e-otodergi’nin 138’nci sayısında yer alan haberler şunlar: Honda e’ye Red Dot Tasarım Ödülü, Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Ali Haydar Bozkurt’un açıklamaları, Yılın Otomobili 2020 Peugeot 208, RS Servis kapıda dezenfeksiyon hizmeti, Honda Koleksiyon Salonu, BMW Concept i4, Bentley Bacalar.

Kapak konusu

Bu ayki kapak konumuzu Dacia’nın ilk elektrikli otomobili olarak yollara çıkacak Dacia Spring oluşturuyor.

Sabit sayfalar

Otomotiv gündemine dair kısa haberleri içeren “Rakamlarla otomotiv” sayfasının yanı sıra e-otodergi’nin ilkleri ve enleri, emisyon tablosu ve yasal uyarı sayfaları bu sayıda da devam ediyor.

e-otodergi 138 yayına girdi.

İlk sürüşler

Bu sayının ilk sürüş konusu olarak Tarık Akagün’ün Sarıkamış’ta kullandığı Fiat 500X Sport  var.

Sürüş izlenimleri

e-otodergi’nin 138’inci sayısında Toyota Corolla Hatchback 1.2 Turbo Flame X-Pack, Honda Civic Sedan 1.5 Turbo 182 HP Executive+  ve Skoda Superb 1.5 TSI 150 HP ACT DSG Prestige modellerinin sürüş izlenimlerini okuyabilirsiniz.

Söyleşi

Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisi BemCar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tolga Tavelli söyleşisi bu ayın diğer bir konusu.

Bir tık ötenizde!

e-otodergi’nin 138’inci sayısını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmek için www.e-otodergi.com sitemizi ziyaret ediniz. Keyifli okumalar dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler