Çarşamba, Ekim 27, 2021
Ana Sayfae-otodergie-otodergi 133 yayına girdi

e-otodergi 133 yayına girdi

e-otodergi’nin 133’üncü sayısı www.e-otodergi.com web sitesinde her zamanki gibi ücretsiz olarak yayına girdi. 51 pdf sayfalık (basılı dergilerdeki 102 sayfaya denk geliyor) e-otodergi’nin 133’üncü sayısında aşağıdaki konular yer alıyor.

Haberler

e-otodergi’nin 133’üncü sayısında yer alan haberler şunlar: Baykar Cezeri, BMC Pikap, Citroen C5 Aircross, yeni Land Rover Discovery Sport, Hyundai Tucson N Line, elektrikli Volvo XC40, Ferrari F8 Spider, Vavacars, yeni Hyundai i10, makyajlı Volkswagen Passat, yeni Nissan Juke ve Ağustos 2019 otomobil satışları.

Kapak konusu

Bu ayki kapak konumuzu Land Rover Defender oluşturuyor.

Sabit sayfalar

e-otodergi’nin 100’üncü sayısından itibaren editörlerimizden Emre Anamur’un her sayı için farklı bir içerikle hazırladığı “Rakamlarla otomotiv” sayfasının yanı sıra e-otodergi’nin ilkleri ve enleri, emisyon tablosu ve yasal uyarı sayfaları bu sayıda da devam ediyor.

İlk sürüşler

Bu sayımızda, editörlerimizden Emre Anamur Bodrum’da makyajlı Honda Civic Sedan’ı, Tarık Akagün ise Amsterdam’da yeni Volkswagen Transporter 6.1’i kullandı.

Sürüş izlenimleri

e-otodergi 133 sayısında Toyota RAV4 Hybrid ve Volkswagen Caddy 1.4 TSI DSG modellerinin sürüş izlenimlerini okuyabilirsiniz.

Bir tık ötenizde

e-otodergi’nin 133’üncü sayısını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmek için www.e-otodergi.com sitemizi ziyaret ediniz.

Keyifli okumalar ve izlemeler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler