Çarşamba, Ocak 26, 2022
Ana SayfaHaber EkstraDelphi Technologies D motor yağları

Delphi Technologies D motor yağları

BorgWarner çatısı altındaki Delphi Technologies D motor yağları pazardaki beşinci ayını geride bıraktı. Geçtiğimiz yılın sonunda tanıtılan ve başta motor yağları olmak üzere fren spreyi, fren sıvısı ve antifriz ürünlerini bünyesinde barındıran Delphi Technologies D, gerek binek araçlar, gerekse hafif ticari araçlara yönelik çözümler sunuyor.

Delphi Technologies’in D markalı ürün ailesini pandemi koşulları, otomotiv sektörü ve satış sonrası hizmetler pazarı eksenlerinde değerlendiren Delphi Technologies Satış Sonrası Türkiye, Kafkasya, Orta Doğu ve Afrika Bölge Direktörü Reşat Dumanoğlu, “Türkiye’de satış sonrası pazarında dağıtım alanında yer alan büyük bayiler, ciddi yatırımlar yaparak bizler gibi global tedarikçi şirketleriyle artık daha çok çalışıyorlar. Son tüketici de OEM kalitesindeki ürünleri, doğru fiyatla ve kendisine en yakın olabilecek noktalarda talep ediyor. Bu aşamada da hizmet öne çıkıyor. Geçtiğimiz yıl pandemi sürecine girer girmez önce ciddi bir hareketsizlik süreci yaşandı. Dolayısıyla yapılan kilometre ve araçların hareket etme seviyeleri bizler için çok önemli. İlk etapta binek araçlarda bu hareket az iken, ticari araçlarda ise taşıma ve lojistik faaliyetleri artarak etkin bir şekilde yükseldi. Ardından süreç içerisinde, son tüketicinin toplu taşıma yerine bireysel araçlarıyla seyahat etme tercihi giderek arttı. Bununla birlikte sıfır araçlardaki yükselen fiyatlar karşısında, ikinci el pazarı da hareketlendi. Bizim gibi hizmet veren firmalar ise özellikle araçların birkaç yıl sonraki bakım ihtiyaçlarına cevap verdiği için, bu hareketlilik yer aldığımız pazara da olumlu yansıdı” ifadelerini kullandı. Bu hareketli yapıya D ürün ailesinin de katkı sağladığını vurgulayan Dumanoğlu, “Pandemi dönemiyle birlikte artan ihtiyaçlar sonucunda, geçtiğimiz yaz aylarından günümüze değin hızlı bir trend oluştu. Delphi Technologies olarak bu trend kapsamında, mevcut ürün ve hizmetlerimizin yanında yeni D markalı ürünlerimiz ve özellikle yeni motor yağlarımızla daha da zenginleşen bir çözüm ortağı olduk. Türkiye’nin her noktasında yer alan yaygın dağıtım kanallarımız ve online pazarlama kanalları üzerinden, D markalı ürünlerimizi geniş bir tüketici kitlesiyle buluşturduk” şeklinde konuştu.

Delphi Technologies Satış Sonrası’nın D motor yağı serisi, 1, 4, 5, 7 ve 10.5 litrelik hacimlere sahip ambalajlarla satışa sunuluyor. Tam sentetik ve yarı sentetik olan bu yağ serisi 4 zamanlı benzinli ve dizel motorlara yönelik geliştirilmiş. ‘D’ motor yağı ürün portföyü, ‘D’ Prestige Super Plus D-G C2/C3 5W-30, ‘D’ Prestige Plus DF A5/B5 5W-30, ‘D’ Prestige Super Plus D-VR C2/C3 5W-30, ‘D’ Prestige Super Plus D-EC C2/C3 5W-30 ve ‘D’ Prestige 10W-40 dahil olmak üzere Delphi Technologies tarafından üretilen 5 farklı 5W-30 ve 10W-40 viskozitede üründen oluşuyor.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanmış Delphi D motor yağları haberi için BURAYA, Delphi D motor yağları Türkiye resmi sayfasına ulaşmak için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler