Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaAtamaÇınar Noyan OYDER Genel Sekreteri oldu

Çınar Noyan OYDER Genel Sekreteri oldu

Çınar Noyan OYDER Genel Sekreteri oldu. Bugün OYDER’den (Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği)   yapılan açıklamaya göre 2012 yılından bu OYDER  Genel Sekreterlik görevini sürdüren Özgür Tezer, 31 Ağustos 2020 tarihinden itibaren üstlenmiş olduğu görevi Çınar Noyan’a devredecek.

Çınar Noyan kimdir?

Eğitim hayatını 1994 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamlayan Çınar Noyan, çalışma hayatına 1995 yılında Nissan Otomotiv A.Ş.’de başladı. 2004 yılında Tofaş’ta Stratejik İletişim Koordinatörlüğü görevinde bulunan Noyan, 2006 yılından itibaren Baytur Motorlu Araçlar şirketinde üstlendiği Subaru Marka Direktörlüğü görevini de 2009 yılına kadar sürdürdü. 2009 yılından itibaren OYDER Yönetim Kurulu Danışmanlığı da dahil olmak üzere çeşitli danışmanlık işleri ve eğitim faaliyetlerinde bulunan bir şirketin yönetici ortağı olan Çınar Noyan, evli ve bir erkek çocuk babası.

Otomobil Yayıncılık olarak hem Çınar Noyan’a başarılar dileriz.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önceden yayınlanan OYDER haberi için BURAYA, OYDER resmi internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler