Pazartesi, Ocak 17, 2022
Ana SayfaHaber EkstraBrisa ilk ProPratik mağazasını İzmir'de açtı

Brisa ilk ProPratik mağazasını İzmir’de açtı

Türkiye lastik sektörünün lideri Brisa, bir ilke imza atarak, ağır ticari araçlara yönelik yeni satış ve servis zinciri ProPratik mağazalarının ilkini İzmir’de açtı. ProPratik mağazalarında, Bridgestone ve Lassa’nın otobüs ve kamyon segmentindeki ürünleri, Bandag lastik kaplama, temel araç ve lastik bakım hizmetleri tek çatı altında sunulacak. 18 Aralık Çarşamba günü düzenlenen törenle hizmete giren EMF Büyükkarcı ProPratik mağazasının açılışına, Brisa Genel Müdür Yardımcısı Levent Akpulat,  Brisa Ticari Ürünler Pazarlama Direktörü Zeki Bilsel ve Brisa Ticari Lastikler Satış Direktörü Yakup Demir’in yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Brisa Ticari Ürünler Pazarlama Direktörü Zeki Bilsel, “Gelişmiş ülkelerde, her sektörde, uzmanlaşma kavramı ön plana çıkıyor. Biz de Brisa olarak, dünyadaki bu yapısal dönüşümü yakından takip ederek, müşteri odaklı anlayışımız doğrultusunda ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. İş ortaklarımızı da bu değişim ve uzmanlaşma sürecine dâhil etmek amacıyla ProPratik konseptini yarattık” dedi.
Lastik değişimi, kaplama başta olmak üzere temel araç ve lastik bakım hizmetlerini bir arada sunan ProPratik mağazalarında, ağır ticati araçlara yönelik akü, yedek parça ve aksesuarları da bulmak mümkün. Brisa’nın önümüzdeki dönemde sayısını arttırmayı ve Türkiye geneline yaymayı hedeflediği ProPratik satış ve servis noktaları, kurumsal ve bireysel ticari araç sahiplerinin, zamandan tasarruf ederek iş verimliliklerini arttırmalarını da sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler