Cuma, Temmuz 12, 2024
Ana SayfaDiğerBorusan Otomotiv’de tescilli hijyen

Borusan Otomotiv’de tescilli hijyen

Ülkemizde BMW, MINI, BMW Motorrad, Jaguar ve Land Rover’ın distribütörlüğünü yürüten Borusan Otomotiv’in yetkili satıcı ve yetkili servislerindeki hijyen tescillendi.

Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları ve Yetkili Servisleri, hijyen denetiminde uzman kuruluş Bureau Veritas’ın gerçekleştirdiği denetim sürecini tamamladı ve Hijyen Denetimi Sertifikası almaya hak kazandı. Böylece pandemi süresince aldığı önlemler ile hem çalışanlarını hem de müşterilerini korumayı ilke edinen Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları ve Yetkili Servisleri, tüm satış ve satış sonrası süreçlerinde paydaşlarına da gereken en yüksek hijyen ve güvenlik standartlarını sunarak, hijyen konusunda alınan önlemlerin etkinliğini tescillemiş oldu.

Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri’ne müşteriler randevu sistemi ile kabul ediliyor ve randevu aralıklarına uyulmasına da titizlikle dikkat ediliyor.

Müşterilerin temassız ödeme yapması teşvik edilirken, servise gelen tüm otomobiller, işlemleri başlamadan ve teslimatları öncesinde dezenfekte ediliyor. Ayrıca, Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda sergilenen otomobillerin kapı kolu, direksiyon, vites topuzu gibi temasın daha yoğun olduğu yüzeylerinin de dezenfekte edildiği açıklanıyor. Her test sürüşü sonrasında test otomobilleri nano iyon teknolojisi ile dezenfekte edilirken, müşterilerin dezenfekte edilmiş bir otomobile temas etmesi sağlanıyor. İlave olarak, test sürüşü boyunca otomobillerin içerisinde zorunlu olarak maske kullanımı da sağlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler