Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaHaberlerBMW iX satışa sunuldu

BMW iX satışa sunuldu

BMW iX satışa sunuldu. BMW’nin tamamen elektrikli teknoloji amiral gemisi olan iX, xDrive40 modeli ile 1 milyon 632 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla bmw.com.tr üzerinde ön siparişe açıldı. BMW’nin elektrikli mobilitedeki vizyonunu temsil eden ve bu alandaki en ileri eDrive teknolojisine sahip Yeni BMW iX xDrive40’ın ön ve arka akslarında yer alan elektrik motorları toplamda 326 beygir güç ve 630 Nm tork üretirken, otomobili 0’dan 100 km/s hıza 6,1 saniyede ulaştırıyor. WLTP normlarına göre tam şarj ile menzil ise yaklaşık 425 km. Yüksek güçlü ev dışı şarj istasyonlarında 10 dakikalık şarj ile 100 km menzil üreten bataryalar yalnızca 40 dakikalık şarjla maksimum pil doluluğuna erişen iX’in BMW Wallbox kullanılarak da tam doluluğa ulaşması için gereken süreyse yaklaşık 8 saat.

Standart olarak sunulan BMW Live Cockpit Professional, akıllı telefon arayüzü, Sky Lounge panorama cam tavan, BMW Laserlight, kablosuz şarj, Konfor Erişim Sistemi, 4-Bölgeli otomatik klima yanında Sürüş Asistanı Professional ve Park Asistanı Plus gibi gelişmiş donanım içeriği ile otomobil modern zamanlara uygun bir sürüş deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önceden yayınlanan BMW iX 2021 haberi için BURAYA, BMW iX kış testleri haberi için BURAYA tıklayın! BMW iX resmi Türkiye internet sayfasına ulaşmak için BURAYA tıklayın!

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler