Cuma, Temmuz 19, 2024
Ana SayfaDiğerBakım sektörü çalışanlarına Castrol – Ahbap desteği

Bakım sektörü çalışanlarına Castrol – Ahbap desteği

Servis ve bakım sektörü çalışanlarına Castrol – Ahbap desteği. Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle çoğu insan zor günler yaşıyor. Bugünlerde ise toplumsal dayanışma ve yardımlaşmanın önemi bir kez daha görülüyor. Castrol Türkiye de, Ahbap Derneği aracılığı ile araç servis ve bakım sektöründeki çalışanlara destek oluyor. Bu kapsamda ihtiyaç sahibi 2500 usta, kalfa ve çırak bu destekten faydalanabilecek. Ahbap Derneği tarafından alınacak başvurular Castrol Türkiye ve Ahbap Derneği iş birliği ile değerlendirilecek. Ardından Ahbap Derneği, ihtiyaç sahiplerine alışveriş kodu gönderecek. Bu alışveriş kodları seçili market zincirinden alışveriş yapılmasında kullanılacak. Yardımların, Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyaç sahiplerinde ulaştırılması hedefleniyor.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Castrol Türkiye Ukrayna ve Orta Asya Direktörü Aslı Yetkin Karagül bu zorlu süreçte araç servis ve bakım sektörünün yanında olduklarını söyledi ve “ Castrol olarak çalışanlarımızın, müşterilerimizin, distribütörlerimizin, araç bakım ve hizmet sektöründe çalışanların sağlık ve emniyetini önemsiyoruz. Toplumun yanında olmaya devam edeceğiz ve global salgın nedeniyle yaşanan zorlukları aşmalarına yardımcı olabilmek adına küçük bir katkı yapmayı umuyoruz. Sektörümüzü korumaya kenetlenerek bu dönemi geride bırakacağız” dedi.

Araç bakım ve hizmet sektöründeki ihtiyaç sahibi çalışanlar, Ahbap Derneği’nin https://ahbap.org/yardim adresinden başvuru yapabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler