Salı, Ocak 25, 2022
Ana SayfaDiğerYeni TomTom Go serisi 499 TL’ye Türkiye’de

Yeni TomTom Go serisi 499 TL’ye Türkiye’de

Dünya navigasyon lideri TomTom, gerçek zamanlı trafik verisi sunan yeni GO Serisi’ni Türkiye’de 499 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sundu. Ömür boyu ücretsiz olan TomTom Gerçek Zamanlı Trafik verisi, trafik sıkıştığında alternatif rota sunacak. Böylece yılda 12 günü trafikte geçen Türkiye’deki sürücüler zaman tasarrufu yapabilecek. Sürücüler, trafikte kaybettikleri zamanı azaltacak ve gittikleri yere daha hızlı ulaşmalarını sağlayacak TomTom Traffic ile ilk defa tanışıyor. Yeni TomTom GO cihazları, Ömür Boyu TomTom Traffic (Akıllı telefonunuzun uyumlu olması ve bir veri planıyla birlikte verilmesi gerekir. Veri planı aşımı durumunda ek ücretler uygulanabilir) ve Ömür Boyu Ücretsiz Harita Güncellemesi (Ürünün kullanım süresi dolana kadar yılda en fazla dört transfer edilemez harita veri güncellemeleri) ile birlikte geliyor. Bu yeni seri, akıllı rota planlama özelliği ve yüksek performansı, zengin kullanıcı arayüzü ve basitleştirilmiş kullanıcı etkileşimi sunuyor. Tamamen etkileşimli ekran sayesinde sürücüler, etkileşimli haritayı uzaklaştırabiliyor, yakınlaştırabiliyor, bir haritadan diğerine geçebiliyor ve 3 boyutlu haritaları kullanabiliyor. Sürücüler, 4 inç, 5 inç veya 6 inç olmak üzere farklı ekran boyutlarını seçebiliyor.

Güney Doğu Avrupa Bölgesi Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Luca Tammaccaro, “Tamamen yeniden tasarlanan TomTom GO sayesinde Türkiye’de sürücülere doğru ve güncel trafik bilgileri sağlayarak gittikleri yere daha hızlı ulaşmalarına yardımcı oluyoruz” şeklinde konuştu. Tammaccaro sözlerine “Türkiye’deki sürücüler, trafik tıkanıklığı sebebiyle yılda ortalama 12 iş günü kaybediyorlar (TomTom Trafik Endeksi 2013 yıllık raporu). İnsanlar genelde günlük rotalarını çok iyi bilmelerine rağmen trafiğin nerelerde tıkandığını bilmiyorlar. Yeni TomTom GO sayesinde artık etraflarındaki tüm trafik tıkanıklıklarıyla ilgili bütün resmi görebilecek ve her zaman mevcut en hızlı rotada araç kullanabilecekler” diyerek devam etti.

Yeni TomTom Go Serisi cihazlar, Türkiye’de 499 TL’den başlayan fiyatlarla mağazalarda ve çevrimiçi olarak satışa sunuldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler