Salı, Ocak 18, 2022
Ana SayfaHaberlerYeni Peugeot Partner Tepee ve Partner Van 2015 satışa sunuldu

Yeni Peugeot Partner Tepee ve Partner Van 2015 satışa sunuldu

Yeni Peugeot Partner Tepee 2015 fiyat başlangıcı 52.000 TL olarak açıklandı. Yeni Peugeot Partner Van 2015 modeli de yeni Tepee ile eşzamanlı olarak Türkiye yollarına çıktı. Yenilenen Partner Tepee 2015’in yeni ön yüzünde markanın diğer modelleriyle uyumlu yeni ızgara tasarımı dikkat çekiyor. Çerçeveleri yeniden tasarlanan farların arasında uzayan yeni panjur, ortasında Peugeot aslan logosunu taşıyor. Yeni ızgaranın yanı sıra tampon ve far tasarımıyla da farklılaşan yeni 2015 Partner Tepee, artık tamponun her iki ucunda daha aşağıda konumlanan gündüz sürüş farlarına sahip.

Peugeot Partner Tepee 2015 02

Yenilenen Peugeot Partner 2015’in 6 milyon kilometreden fazla sürüş testine tabi tutulduğu belirtiliyor. Bu testler arasında yüksek hızda ağır yük nakliyesi, en bozuk yol şartlarını yansıtan süspansiyon ve karoser testi, bileşen ve malzemelerin dayanıklılığını test etmek için iklimlendirme odasında -18 derece ile +45 derece arasında sıcak ve soğuk hava dönüşümleriyle 85 derece sıcaklığa kadar güneşlenme ve iklim testleri, dereden geçişler ve tuzlu su püskürtmelerle paslanmama ve sızdırmazlık testleri yer alıyor.

Peugeot Partner Tepee 2015 03

Yenilenen 2015 Partner Tepee’nin kokpitinde 7 inç’lik renkli ve dokunmatik ekranlı SMEG yer alıyor. Üçüncü donanım seviyesinde standart, ikinci seviyede ise opsiyon olarak sunulan bu sistem aracın yol bilgisayarı, AM/FM veya dijital DAB radyo (opsiyon olarak Digital Audio Broadcasting), Juke Box müzik dosyaları okuyucusu (entegre hard disk) veya eller serbest telefon ve navigasyon gibi farklı fonksiyonlarına erişim sağlıyor. Yeni Peugeot Partner Tepee bluetooth, USB girişi, Jack soketi ve MirrorScreen gibi araç içi bağlantı sistemlerine de sahip. Üçüncü donanım seviyesinde standart ve ikinci seviyede opsiyon olarak sunulan MirrorScreen fonksiyonuyla telefon, müzik ve navigasyon gibi mobil uygulamalara erişim olanağı sağlayan sistem akıllı telefonunuzun ekranını, aracın 7 inç’lik dokunmatik ekranına yansıtıyor. Öte yandan araçta hız sabitleyici ve sınırlayıcı ikinci seviyeden itibaren standart olarak sunuluyor. Üçüncü donanım seviyesinden itibaren opsiyon olarak sunulan Geri Görüş Kamerası büyük renkli ekranıyla günlük kullanımda park manevralarını kolaylaştırıyor. Üçüncü seviyede standart olarak sunulan arka park sensörüne ek olarak, üçüncü donanım seviyesinde standart ve ikinci seviyede opsiyon olarak sunulan Ön Park Yardımı düşük hızda manevraları kolaylaştırıyor.

Peugeot Partner Tepee 2015 04

Yeni Peugeot Partner Tepee 2015, ikinci sırada üç adet yerinden çıkartılabilir koltukla segmentinde farklılaşıyor. Araç 3000 litreye kadar çıkan yükleme hacmiyle de dikkat çekiyor. Bagajın yüklenmesi, büyük boyutlu kapağı ve arka cam sayesinde her koşulda kolaylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler