Pazartesi, Ocak 24, 2022
Ana SayfaHaberlerYeni Opel Combo 2018 yüzünü gösterdi

Yeni Opel Combo 2018 yüzünü gösterdi

Yeni Opel Combo 2018 modeliyle birlikte Alman markanın hafif ticari araç pazarına geri döneceği açıklandı. 2018 yılının ikinci yarısında yollara çıkacak olan yeni Opel Combo 2018 binek modelinde 5 ve 7 kişilik olmak üzere kısa (4.40 m) ve uzun (4.75 m) versiyonlar bulunuyor. 5’inci nesil Opel Combo’da, koltuk kombinasyonlarına bağlı olarak, 5 kişilik versiyonda 597-2126 litre, 7 kişilik versiyonda ise 850-2693 litre arasında bagaj hacmi sunuluyor. Yeni Opel Combo’nun binek versiyonunun Combo Life olarak adlandırıldığını da belirtelim.

Yeni Opel Combo 2018

Yeni Opel Combo 2018 hakkında açıklama yapan Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik şunları söyledi: “Yeni Combo, gerçekleştirmeyi sürdürdüğümüz ürün atılımında kritik bir rol oynuyor. Yeni modelimiz tüm ihtiyaçlara yanıt vermesi ve geniş hacmiyle ailelerin ilgisini çekecek. Ayrıca bir Opel’den beklenecek şekilde seyahati daha güvenli ve keyifli kılacak ultra modern sürüş destek sistemlerini de bu modelimizde sunacağız. Yeni modelimizin markamızın gücüne güç katacağına ve hafif ticari segmentine güçlü dönüş yapmamıza destek vereceğine inancımız tam.”

Yeni Opel Combo 2018 modelinde Head-up-display, Otomatik Fren Destekli Ön Çarpışma Uyarı Sistemi, Opel Eye Ön Kamera Sistemi, Adaptif Cruise Control, Akıllı Hız Adaptasyonu, Sürücü Yorgunluk Tespit Sistemi, Panoramik Geri Görüş Kamerası ve Gelişmiş Park Pilotu gibi modern teknolojiler yer alıyor.

Yeni Opel Combo 2018

Opel’in tipik çift kanat gündüz led farlarına ve ön ızgarada Opel logosunu saran kanatçıklara sahip olan yeni Opel Combo 2018 modelinin kaputunun altında benzinli ve dizel motor seçenekleri yer alıyor. Bu motorlara 5 ve 6 ileri manuel şanzımanların yanı sıra sınıfında ilk defa 8 ileri otomatik şanzıman seçeneği de eşlik edecek.

Yeni Opel Combo 2018

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler