Perşembe, Haziran 13, 2024
spot_img
Ana SayfaHaberlerYeni Citroen C3 Aircross 2024

Yeni Citroen C3 Aircross 2024

Yeni Citroen C3 Aircross 2024. Citroen, yakın zaman içinde Avrupa’da satışa sunulacak yeni C3 Aircross ile ilgili görselleri yayyınladı. Markanın yeni tasarım çizgisi ile şekillendirilen 2024 C3 Aircross, gün geçtikçe büyüyen B-SUV segmentinde markanın konumunu güçlendirmeyi hedefliyor. YeniC3 Aircross, güncel modelin yuvarlak hatlarının aksine, daha sert ve köşeli çizgilere sahip. Otomobil hakkında henüz dişe dokunur bir bilgi yayınlanmış değil. Otomobilin Stellantis Grubu bünyesindeki kuzenleri ile benzer teknik verileri sunacağını öngörebiliriz. Uzunluğunun 439 cm olacağı açıklanan otomobilde elektrikli ve içten yanmalı motor seçenekleri sunulacak. Fark yaratan en önemli özellik ise 7 kişilik oturma kapasitesi sunan seçeneklerin sunulacak olması.

Yeni C3 Aircross, hacthback sınıfındaki C3 ile aynı Akıllı Otomobil Platformu’nu esas alıyor ve bu sayede özellikle güç-aktarma sistemlerinde esneklik ve maliyet verimliliği sağlıyor.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanan “Elektrikli yeni Citroen e-C3 tanıtıldı” haberi için BURAYA, diğer yayınımız olan e-otodergi’ye ulaşmak için BURAYA tıklayın!

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler