Pazar, Mayıs 19, 2024
spot_img
Ana SayfaFuarYeni (2013) Range Rover

Yeni (2013) Range Rover

Land Rover, markanın lüks kanadını temsil eden Range Rover’ın yeni neslinin(2013), Paris Otomobil Fuarı 2012’de tanıtılacağını duyurdu. Siyah renkli A-B-C ve D sütunları ve ön çamurlukları tamamen kapatan motor kaputu gibi geleneksel geleneksel Range Rover tasarım öğelerini yeni Range Rover’da da görmek mümkün.

Bununla beraber gövde de yapısal anlamda çok büyük değişiklikler yapılmış. Dünyanın ilk tamamı hafif alüminyum alaşımlı monokok gövdesine sahip SUV’u olduğu ifade edilen yeni Range Rover, eskisinden 420 kg daha hafif. Bu hafiflemenin yakıt tüketimi ve dinamizme olumlu katkısı olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Ayrıca tamamen yenilenmiş havalı süspansiyon sisteminin de yol tutuş ve konfora olumlu katkılar sağlayacağı ifade ediliyor. Mevcut Terrain Responce sisteminin daha gelişmişi olan Terrain Response 2 Auto ise değişik zemin şartlarında sürücünün işini kolaylaştıracak. V8 benzinli ile TDV6 ve SDV8 dizel motorların kullanılacağı otomobilin hızlanma süresi, yakıt tüketimi gibi teknik verileri Paris Otomobil Fuarı zamanı açıklanacak. Otomobilin fiyatı hakkında da henüz bir bilgi yok.

Yeni Range Rover 2013 fotoğraf galerisine ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

Yeni 2013 Range Rover’ın Paris Otomobil Fuarı’nda çektiğimiz fotoğraflarına ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

GÜNCELLEME: Yeni 2013 Range Rover’ın Türkiye’deki Kapalı Oda Tanıtımı başladı ve teknik bilgileri belli oldu. Habere ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler