Cuma, Eylül 17, 2021
Ana SayfaDiğerTUAŞ Taxi 100 adet Opel Insignia ile taksi hizmetine başladı

TUAŞ Taxi 100 adet Opel Insignia ile taksi hizmetine başladı

Lüks transfer ve şehir içi taşımacılık hizmetinin doğru ve kaliteli yapılabilmesi için gereken ruhsatları İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden alan ilk firmalardan biri olan TUAŞ Taxi, Opel Insignia model otomobilleri ile İstanbul’da hizmet vermeye başladı. Düzenlenen basın toplantısıyla faaliyetleri anlatılan Taksi Otomotiv ve Ulaşım Hizmetleri Ticaret A.Ş. (TUAŞ Taxi), sektöre yatırım yaparak 100 adet Opel Insignia satın aldı. İBB’den alınan ulaşım ruhsatlarındaki 2000 cc motor gerekliliği nedeniyle TUAŞ Taxi, bu konudaki tercihini Opel’in amiral gemisi olan 2000 cc’lik motora sahip Insignia modelinden yana kullandı ve TUAŞ Taxi, Opel işbirliğiyle, sağladığı hizmeti İstanbullularla birlikte İstanbul’u ziyarete gelen turistler ve İstanbul iş hayatıyla buluşturdu. Geniş bagaj hacmi ile Opel Insignia, TUAŞ Taxi’den hizmet alacak kişilerin eşya ve bavul taşımalarında hayatını kolaylaştıracak.
İstanbul ve çevresinde ulaşmak istenilen her yere en yüksek kalitede ulaşım hizmeti vermeyi hedefleyen TUAŞ Taxi sektörde bir ilke imza atıyor. Üniformalı sürücüleri, araç içi tablet bilgisayarları, ödemeyi aracın içinde nakit veya kredi kartı ile yapabilmeyi sağlayan POS yazarkasaları ile ulaşıma yeni bir vizyon getirmeyi amaçlayan TUAŞ Taxi, araç içinde günlük gazeteden, kişiye özel içecek, peçete ya da ıslak mendile kadar her türlü hizmeti veriyor. Bu hizmeti almak için sisteme üye olmak yeterli. Sonrasında ister çağrı merkezini arayarak, ister akıllı telefonları kullanarak bulunduğunuz noktaya taksi çağırabiliyorsunuz.


Basın toplantısında bir sunum yapan TUAŞ Taxi Genel Müdürü Mehmet Tolunay, “Mevcut ulaşım sektörünün büyümesi ve geliştirilmesi için üzerine düşen görevi layıkıyla yapan TUAŞ Taxi’nin hedefi, sektörümüzdeki lider konumunu uzun yıllar devam ettirmektir” dedi. Tolunay, şu an 100 araçlık olan TUAŞ filosunun hedefini 500 Opel Insignia olarak açıkladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler