Çarşamba, Haziran 3, 2020
Ana Sayfa Haberler Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması

Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması

Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması. Otomobil tutkusu veya araba sevdası genelde küçük yaşlarda başlar ve bu çocukların da hayallerinde arabalar vardır. Toyota’nın çocukların hayal dünyalarını geliştirmek ve otomobil sevgisini yükseltmek amacıyla 2004 yılından beri dünya çapında düzenlediği “Senin Hayalin – Geleceğin Arabası”resim yarışmasına Türkiye bu yıl dokuzuncu kez katılıyor. Koronavirüs salgını nedeniyle evde kalan çocuklar için yeni bir heyecan olacak “Hayalimdeki Araba Resim Yarışması” için başvurular “Hayat Eve Sığar” sloganına uygun şekilde 19 Mayıs 2020 tarihine kadar uzatıldı.

Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması için başvurular 19 Mayıs 2020 tarihine kadar yapılabiliyor.

15 yaş altındaki çocukların katılacağı Hayalimdeki Araba Resim Yarışması’nın Türkiye ayağında 7 yaş ve altı, 8-11 yaş arası, 12-15 yaş arası kategorilerinin yanı sıra  “Özel Eğitim” öğrencileri için de bir kategori var.

#evdekal başlığı ile Toyota resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarından da duyurulan yarışmada dört kategoride dereceye giren ilk 3 resmin sahipleri birbirinden değerli ödüller kazanacak. Çocukların hayallerindeki arabayı resme dökmeleri için fırsat sunan yarışmaya geçtiğimiz 8 yılda ülkemizden 60 binden fazla çocuk katıldı.

Başvurular nasıl yapılıyor?

Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması ’na katılmak isteyen çocuklar resimlerini A4, A3 boyutlarında veya tabloid ebatlara sahip, istenilen türde kağıda istenilen resim malzemelerini kullanarak çizebiliyorlar.

Katılımcılar, resimlerini Toyota web sitesinden indirebilecekleri başvuru formu ile birlikte şehirlerinde bulunan Toyota Plazalar’a elden teslim edebilecekler. www.toyota.com.tr web sitesinden yarışmanın şartlarına, başvuru formuna ve plazaların adreslerine ulaşmak mümkün. Yarışmaya posta yoluyla katılmak isteyenler ise resimlerini yine başvuru formu ile birlikte Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. (Cumhuriyet Mahallesi E-5 Yanyol No:5 Yakacık 34876 Kartal/İstanbul) adresine de gönderebilecekler.

Detaylı bilgi için www.toyota.com.tr web sitesini ziyaret edebilir, sorularınız için Toyota İletişim Merkezi’ni 0 (212) 354 0 354 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler