Salı, Eylül 29, 2020
Ana Sayfa Fuar Toyota Cenevre’de dört yeni model tanıtacak

Toyota Cenevre’de dört yeni model tanıtacak

2012 rakamlarına göre dünyanın en çok satış yapan otomobil üreticisi Toyota, Cenevre Motor Show 2013’te üçü dünya ve biri de Avrupa tanıtımı olmak üzere dört yeni modeli otomobil severlerle buluşturacak. 2013 Cenevre Motor Show’da “Her zaman daha iyi otomobiller üretme” vizyonunu bir kez daha ortaya koymaya hazırlanan Toyota, fuarda yeni Auris’in station karoserli kardeşi olan yeni Auris Touring Sports, FT-86 Open Concept ve Toyota i-Road Concept’in dünya prömiyerleri ile yeni RAV4’ün Avrupa prömiyerini gerçekleştirecek.

Yeni Toyota RAV4 2013

Cenevre’de Avrupa prömiyerini gerçekleştirecek olan dördüncü nesil RAV4 temel değerlerinden ödün vermeden önceki nesillerin mirasını günümüze taşıyor. Yeni 2013 Toyota RAV4, aile kullanımını daha güçlü bir şekilde öne çıkarırken, yepyeni tasarımı ve zengin donanımıyla dikkat çekiyor. Cenevre’deki Avrupa prömiyerinde Yeni RAV4’ün “Premium” ve “Adventure” versiyonları beğenilere sunulacak. Yeni Rav4’ün fotoğraf galerisine ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

Yeni Toyota Auris Touring Sports 2013

Cenevre Motor Show 2013, yeni Toyota Auris Touring Sports modelinin dünya prömiyerine sahne olacak. Ön gösterimi 2012 Paris Motor Show’da yapılan yeni 2013 Auris Touring Sports’un tüm özellikleri, boyutları ve performans verileri ilk kez Cenevre’de paylaşılacak. Çok yönlü dinamik tasarımı, geniş bagaj kapasitesi de sunan yeni Auris Touring Sports, bilindiği gibi kompakt sınıfta yer alan yeni Auris’in station wagon karoserli kardeşi. Segmentinde ilk tam hibrit motor teknolojisi seçeneğine sahip olan yeni Auris Touring Sports’un farklı bir tasarımı olan “Black” versiyonu da Toyota standında tanıtılacak.

Toyota FT-86 Open Concept

Toyota’nın ödüllü spor otomobili GT86 modelinin yakın gelecekte ortaya çıkacak ve yine heyecan verecek  bir yansıması olan FT-86 Open konsepti de Cenevre Motor Show 2013’te tanıtılacak. Toyota, dünya prömiyeri gerçekleştirilecek olan FT-86 Open konseptini spor otomobil meraklılarının beğenisine sunacak.

Toyota i-ROAD Concept 

İki kişilik Toyota i-ROAD konsepti Cenevre Otomobil Fuarı 2013’ün dikkat çekici modellerinden bir diğeri olacak. Sıfır emisyonlu Toyota i-ROAD konseptinin, şehirlerde kişisel sürdürülebilir ulaşım için ideal bir çözüm olduğu belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler