Pazartesi, Mart 4, 2024
spot_img
Ana SayfaAtamaTOGG üretim sorumluluğu Murat Akdaş’ta

TOGG üretim sorumluluğu Murat Akdaş’ta

spot_imgspot_imgspot_img

TOGG üretim sorumluluğu Murat Akdaş’ta. Murat Akdaş, TOGG’da (Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu)üretimden sorumlu isim oldu.

TOGG’dan yapılan açıklamaya göre Murat Akdaş 21 Eylül 2020 tarihi itibarı ile TOGG’da inşaat proje yönetimi ve üretim sorumluluğu pozisyonlarında görev yapacak. TOGG’da tüm üretim süreçlerinin yönetiminde yer alacak Akdaş, inşaat proje yönetimi, üretim operasyonları, üretim mühendisliği, üretim kalitesi, malzeme yönetimi ve çalışma ilişkilerinden sorumlu olacak.

Murat Akdaş kimdir?

Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Makinaları Mühendisliği bölümünde tamamlayan Murat Akdaş, yüksek lisans eğitimini de İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği üzerine yaptı. Meslek hayatına 1991 yılında Pendik Tersanesi’nde mekanik montaj kontrol mühendisi olarak başlayan Akdaş, üç yıl boyunca bu görevi sürdürdükten sonra otomotiv sektörüne adım atarak Türk Pirelli A.Ş.’de Kaizen mühendisi olarak iki yıl boyunca görev yaptı.

Honda Türkiye’deki kariyerine 1997 yılında kalite bölümünde başlayan Murat Akdaş, Honda Türkiye bünyesinde üretimin birçok farklı ve önemli pozisyonunda yöneticilik yaptı.

www.otomobil.com.tr olarak Murat Akdaş’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

TOGG internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

TOGG üretim sorumluluğu Murat Akdaş’ta. Akdaş, en son Honda Türkiye’de görev yapıyordu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

Kategoriler