Cumartesi, Kasım 27, 2021
Ana SayfaHaber EkstraTenneco on Tour İstanbul’da

Tenneco on Tour İstanbul’da

Tenneco’nun süspansiyon ve egzoz sistemlerindeki uzmanlığını sergileyen Tenneco on Tour İstanbul’da. İki tırın yer aldığı bu turun amacı Tenneco’nun yenileme piyasasındaki müşterilerine, orijinal ekipman sektörüne sunduğu teknolojileri dünya lideri olduğu yenileme piyasasına aktararak rekabette başarısını nasıl arttırdığını göstermek. Cezayir Equip Auto Show’da başlayan ve Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da toplam 24 noktayı ziyaret edecek olan turda, biri Monroe, diğeri Walker olmak üzere iki mobil showroom’da bayi ve profesyoneller için emisyon ve sürüş kontrol sistemlerinin değişiminde yardımcı teknik bilgiler yanında öncelikle doğru teşhis üzerine odaklanarak teori ve pratik bir arada sunuluyor.

Avrupa yenileme piyasası Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Alex Gelbcke, “Emisyon ve sürüş kontrolünde uzman bir lider olarak, müşterilerimize oldukça geniş ve detaylı bir portföy sunuyoruz. Daha önce hiç yapılmayanı yaparak bütün imkânlarımızı tek bir yerde sergilemekteyiz. Show müşterilerimizin uzmanlığımızı ve ürün gamımızı ilk elden deneyimlemeleri için kapılarına gelen eşsiz bir fırsat” dedi. Şovda Tenneco’nun yenileme piyasasında daha önce tanıttığı OE teknolojileriyle donatılmış bir araç da görüleceklerin arasında bulunuyor. Gelbcke: “Yenileme piyasasına yeni bir araç girdiğinde hazır olmak için OE uzmanlarımızla çok yakından çalışıyoruz. Tenneco, lider araç üreticilerinin arasında çok iyi konumlanmış ve hem sürüş hem emisyon kontrol sistemlerinde yenilikçi teknolojileriyle büyük saygınlık kazanmış durumdadır. OE dünyasında varolmak, araç bilgilerini önceden elde ederek geleceğin yedek parça ihtiyaçlarını öngörmemizi sağlamaktadır” dedi.

OE uzmanlığıyla Tenneco, yenilikçi teknolojilerini yedek parça piyasasındaki müşterilerine hızlı bir şekilde sunuyor ve “Tenneco Eğitimcinin Eğitimi” programı aracılığıyla sektördeki bağımsız bayi ve profesyonellere eğitimler vererek sürüş ve emisyon kontrol sistemleri konusunda uzmanlaşmalarını sağlıyor. Kasım 2012 sonunda Tenneco Monroe ve Walker  tırları ile 40.000 kilometre yol almış olacak ve etkinlik önümüzdeki yıl da devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler