Cuma, Nisan 12, 2024
spot_img
Ana SayfaAraç KiralamaSixt Türkiye ödül aldı

Sixt Türkiye ödül aldı

Sixt Türkiye ödül aldı. Sixt Türkiye’nin müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı, tüketicilerin deneyimlerini paylaştığı ve firmaların performanslarının değerlendirildiği önemli bir platform olarak öne çıkan sikayetvar.com tarafından da tescillendi.

Bu yıl 9.uncusu düzenlenen sikayetvar.com “A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards” ödüllerinde Sixt Türkiye, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Araç Kiralama kategorisinde “Diamond” ödülüne layık görüldü.

Sixt Türkiye adına bu saygın ödülü, Araç Kiralama Direktörü Eylem Özyılmaz, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri Yönetmeni Zeynep Canerler ile Kıdemli Müşteri Hizmetleri Uzmanı Duygu Bolat aldılar.

Tüketicilerin gerçek yorum ve değerlendirmeleri doğrultusunda belirlenen Türkiye’nin en prestijli ve bağımsız ödülleri arasında yer alan sikayetvar.com A.C.E Diamond ödülü, Sixt Türkiye’nin premium hizmet anlayışının bir göstergesi olarak öne çıkıyor.

Sixt Türkiye, geniş araç filosu, deneyimli personeli ve 7/24 müşteri hizmetleri ile en yüksek kalitede araç kiralama hizmeti sunmayı hedefliyor.

Sixt Türkiye internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın.

 

 

 

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler