Salı, Nisan 16, 2024
spot_img
Ana SayfaAkaryakıtShell V-Power Nitro+ satışa sunuluyor

Shell V-Power Nitro+ satışa sunuluyor

Shell’in Ferrari ortaklığı ile geliştirdiği en yeni performans yakıtı V-Power Nitro +, 10 Eylül 2013 tarihi itibarı ile Türkiye’de satışa sunuluyor. Shell V-Power Nitro + ailesi, V-Power Nitro + Diesel ve V-Power Nitro + Kurşunsuz 97 olmak üzere iki üründen oluşuyor.

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz 97’nin, 2013 FIA Formula 1 Dünya Şampiyonasında Scuderia Ferrari’nin kullandığı Shell V-Power yarış yakıtı ile yüzde 99 oranında aynı bileşenleri içerdiği ifade ediliyor. Motorun performansını etkileyebilecek tortuları önlemek ve temizlemek için geliştirilmiş deterjanlar içeren V-Power Kurşunsuz 97 benzinin yeni formülünün, bir önceki Shell V-Power Kurşunsuz 97 ile karşılaştırıldığında yüzde 25 daha fazla Sürtünme Modifikasyon Teknolojisi (Friction Modification Technology) içerdiği belirtiliyor.

Yeni Shell V-Power Nitro+ Diesel ise dizel enjeksiyon sistemlerinin daha hızlı ve verimli temizlenebilmesi için, yeni ve daha güçlü bir deterjan teknolojisi içeriyor. Shell V-Power Nitro+ Diesel, yakıt enjeksiyon sistemlerini temizlemesinin yanı sıra yakıt sistemi bileşenlerini de korozyona karşı koruyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler