Çarşamba, Haziran 3, 2020
Ana Sayfa Haber Ekstra RS Servis kapıda dezenfeksiyon hizmeti

RS Servis kapıda dezenfeksiyon hizmeti

RS Servis kapıda dezenfeksiyon hizmeti. Çin’in Wuhan kentinden dünyaya yayılan ve binlerce insanın hayatını kaybetmesine neden olan, yüz binlerce insanın solunum sorunları yaşamasına neden olan koronavirüs (Covid-19) riski, günümüzde hayatı en çok etkileyen şey konumunda. Şimdilik evde kalmak en güvenli seçim olsa da evden çıkmak zorunda kalanlar için de otomobiller adeta güvenli bir alan niteliğinde. Ancak bu alanın da gerçekten güvenli olabilmesi için dezenfeksiyon işlemi şart.

RS Servis kapıda dezenfeksiyon hizmeti.

Hasar onarım konusunda Türkiye’nin lider şirketi olan RS Servis, Türkiye çapında 60 noktada verdiği car-care hizmetlerinden bir tanesi olan ozonla dezenfeksiyon işlemine yüzde 25 indirim yaparak bu hizmeti 120 TL+KDV’ye sunuyor. Evinden uzağa gitmek istemeyenler içinse aynı hizmet kapıda 160 TL+KDV karşılığında veriliyor.  Özel jeneratörler ve tek kullanımlık spreylerin kullanıldığı bu dezenfeksiyon işlemi ile virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşidini yüzde 99,9 oranında yok edildiği ifade ediliyor.

Ozonla dezenfeksiyon – ozon nedir?

Ozon (o3)  oksidasyon gücü yüksek bir gazdır.  1 molekülünde 3 oksijen atomu olan ozon, dünyada 1900 yılı başlarından beri başarılı bir şekilde başta su olmak üzere dezenfeksiyon alanında kullanılmaktadır. Zaten bugün aldığımız pet su şişelerinin üzerinde de “ozonla zenginleştirilmiş” ibaresini görmek mümkündür. Ozon, bunun dışında havada asılı kalan ve yüzeyler üzerinde bulunan virüs ve bakterileri de etkin şekilde yok eden bir dezenfektandır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler