Cuma, Ağustos 14, 2020
Ana Sayfa Diğer Renault, İstanbul Film Festivali'ni destekliyor

Renault, İstanbul Film Festivali’ni destekliyor

  1. İstanbul Film Festivali konukları Renault Talisman ile taşınıyor.

Renault, İstanbul Film Festivali’ni destekliyor. Bu yıl 35’incisi düzenlenen ve 17 Nisan’a kadar sürecek İstanbul Film Festivali için Renault ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın yaptığı güç birliği kapsamında oluşturulan “Filme Gider” araç filosu ile sinemanın emektar isimleri, yerli ve yabancı jüri üyeleri taşınıyor. Ayrıca Renault, “Filme Gider” araçlarıyla kapanış galasında da ünlü isimleri kırmızı halıya taşıyacak. Festivalin Altın Lale Uluslararası Yarışması’nın ünlü jüri üyelerinin transferi de Renault Trafic araçlarla yapılacak.

İstanbul Film Festivali’ni son 3 yıldır destek veren Renault, Twitter sayfasında da #renaultilesinema hashtagi ile yapacağı etkinliklerde 50’den fazla sinemaseveri festivalin merakla beklenen filmlerine davet ediyor.

Renault_Filme_Gider

200’den fazla yapımı sinemaseverlerle buluşturacak olan festivalde sinema tutkunları, iz bırakan filmlere Renault davetlisi olarak katılabilecek. Twitter üzerinden gerçekleştirilecek sorulara yanıtlarını #renaultilesinema hashtagi ile paylaşan kullanıcılar, merakla beklenen festival filmlerine ve kapanış ödül törenine davetiye kazanma şansı yakalayacak.

Tarik_Akan-Renault_Talisman

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler