Cuma, Mayıs 24, 2024
spot_img
Ana SayfaAkaryakıtRenault ve Dacia LPG’de BP ile işbirliğine gitti

Renault ve Dacia LPG’de BP ile işbirliğine gitti

Dacia veya Renault’nun LPG’li modellerini satın alan müşteriler, özel tanımlı BP Club Card’ları ile BP istasyonlarından otogaz alımlarında özel avantajlara sahip olacaklar. BP ile Renault ve Dacia arasında 1 Nisan 2012 tarihi itibariyle başlayan işbirliği, 3 Nisan 2012, Salı günü Swiss Otel’de BP Gaz A.Ş Genel Müdürü Kamuran Yazganoğlu ve Mais A.Ş Genel Müdürü İbrahim Aybar ev sahipliğinde gerçekleşen basın toplantısıyla duyuruldu. Türkiye pazarında orijinal fabrika çıkışlı LPG’li araç gamına sahip iki marka olan Renault ve Dacia, otogazlı araç tercih eden müşterilerine BP’nin otogaz ürününü tavsiye ediyor. İşbirliği kapsamında LPG’li Renault ve Dacia marka araç satın alan müşterilere “Hoşgeldiniz Paketi” sunuluyor. “Avantajlarla Dolu Bir Yolculuğa Hazır Mısınız?” sloganıyla sunulan teslimat paketi kapsamında, Dacia’nın LPG’li modellerini veya Renault Symbol LPG modelini satın alan müşteriler, özel tanımlı BP Club Card’ları ile BP istasyonlarından otogaz alımlarında müşteriye 100 TL değerinde ücretsiz otogaz ve otogaz alımlarında bir yıl boyunca geçerli yüzde 10 indirim sunuluyor.

BP Gaz A.Ş Genel Müdürü Kamuran Yazganoğlu, otomotiv sektörünün öncü markalarından olan Renault-Dacia ile otogaz ürününü kapsayan tavsiye ve işbirliği anlaşmasına imza atmış olmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Yazganoğlu, BP’nin global standartlarda ürün ve hizmet sunan otogaz istasyonları ile, LPG’li 0 km Renault ve Dacia marka otomobil satın alan müşterilere avantajlar sunulacağını açıkladı. Son dört yılda ortalama yüzde 7 oranında büyüyen otogaz pazarının otomotiv sektörünün de öncü markaları tarafından desteklenmesinin, müşterilere çevreci ve ekonomik yakıt sunulması anlamına geldiğini belirten Yazganoğlu, iki sektörü buluşturan bu işbirliklerinin devam etmesini dilediğini aktardı.

Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar ise toplantıda şöyle konuştu: “13 yıldır binek otomobil lideri olan markamız Renault ve kolay alınıp zor vazgeçilen markamız Dacia ile sektörde yine bir ilki gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Pazarın, orijinal fabrika çıkışlı LPG’li ürünlerini sunan tek Grup olan Renault Grubu olarak BP ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği ile müşterilerimize güven ve kaliteyi birlikte sunuyoruz. Bu işbirliğinin her iki sektörde de fark yaratacağına inanıyoruz”.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler