Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Ana SayfaHaber EkstraRange Rover Wimbledon Şampiyonası işbirliği

Range Rover Wimbledon Şampiyonası işbirliği

Range Rover, Wimbledon Şampiyonası işbirliği.Range Rover Wimbledon Tenis Turnuvası’nın
resmi araç partneri oldu. Premium SUV markası Range Rover, dünyanın en köklü tenis turnuvası Wimbledon Şampiyonası ile partnerliğini resmi olarak duyurdu. İngiliz kültürünün en ikonik iki markasının ilk kez bir araya geldiği iş birliği ile turnuva boyunca oyuncuların, takımların ve organizasyon yetkililerinin ulaşımı Range Rover ve Range Rover Sport Plug-In Hybrid (PHEV) modelleriyle sağlanacak.

Tenis dünyasının kalbinin attığı ve milyonların tutkuyla takip ettiği en prestijli Grand Slam şampiyonasında sporcuların, takımların ve organizasyon yetkililerinin turnuva boyunca ulaşımları, Range Rover ve Range Rover Sport Plug-In Hybrid araçlarıyla sağlanacak. Elektrikli sürüş menzilinden en üst verimlilik seviyesinde yararlanabilmek için PHEV araçlar, tamamı yenilenebilir kaynaklardan elde edilen enerji ile All England Lawn Tennis Club’ın içine kurulan istasyonda şarj edilecek.

Modern lüks anlayışının öncülerinden Range Rover, tasarım detayları ve özel off-road teknolojileriyle elli yılı aşkın süredir SUV segmentinde ayrı bir konumda bulunuyor.

Wimbledon Tenis Turnuvası, dört Grand Slam tenis turnuvasının en eskisidir ve çim üzerinde oynanan tek turnuvadır. The All England Lawn Tennis Club (AELTC) tarafından yönetilen ve AELTC Grounds’da düzenlenen Wimbledon, 1868’de özel üyelere ait bir kroket kulübü olarak ortaya çıkmasından bu yana dünyanın en büyük spor etkinliklerinden ve tenis sporunun simge markalarından biri haline geldi.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanan “yeni Range Rover Sport” haberi için BURAYA, “yeni Range Rover” haberi için BURAYA, diğer mecramız e-otodergi için BURAYA tıklayın!

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler