Cumartesi, Mayıs 14, 2022
Ana SayfaEkonomiPeugeot'ya iki yeni bayi: Peugeot Kale ve Peugeot Dumankaya

Peugeot’ya iki yeni bayi: Peugeot Kale ve Peugeot Dumankaya

Türkiye’de 64 noktada satış ve satış sonrası hizmetleri veren Peugeot, Aralık ayında biri Edirne’de diğeri ise İstanbul’da olmak üzere iki yeni Peugeot Yetkili Satıcısı’nı daha faaliyete geçirdi. Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Marc Bergeretti, yeni bayilerle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Şu an dünya ekonomisinde yaşanan daralmalara rağmen Peugeot olarak Türkiye pazarının potansiyeline güveniyoruz. 2011 yılında önceliğimiz hem satış hem de satış sonrası hizmetlerinde kaliteyi arttırmak oldu. Bu doğrultuda müşteri memnuniyeti konusunda önemli ilerlemeler kaydettik. 2012 yılında da hem mevcut bayilerimiz, hem yeni bayilerimiz, hem de önümüzdeki yıl Peugeot ailesine katılacak olan yeni bayilerimizle Türkiye pazarında gelişmeye ve yenilikçi hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle yeni bayilerimize aramıza hoşgeldiniz diyorum”.

 

Keşan’da Peugeot Kale 

Edirne ili Keşan ilçesinde faaliyete geçen 1994 yılından beri otomotiv sektöründe faaliyet göstermekte olan Kale Grup aynı zamanda madencilik, un ve tuğla imalatının yanı sıra sigorta, lastik ve akaryakıt dağıtım bayiliklerini de yürütmektedir. Kale Madencilik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait tesis, 1500 metrekare kapalı alanda Peugeot marka araçların satış ve servis hizmetlerini gerçekleştirecek.

 

Tuzla’da Peugeot Dumankaya 

İnşaat sektörünün ardından otomotiv sektöründe de faaliyet göstermeye başlayan Dumankaya Grubu Peugeot bayiliğiyle sektörde büyümeyi hedefliyor. 20 yıllık otomotiv sektörünün getirdiği deneyimle birlikte İstanbul Tuzla’da Peugeot binek ve hafif ticari araçların satış ile servis hizmetlerini verecek olan Peugeot Dumankaya, sahip olduğu 900 metrekare showroom, 900 metrekare mekanik servis ve 1500 metrekare kaporta, boya ve hasar servis alanı ile aktif satış ve filoda en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

  1. satış elamanınızın ılgı alakasından etkilenerek ikinci araç aldım ama hiç tahmin edem iecağim durumla karşılaştım aracım kaza yaptı servısınıze çektık bize kullanmak için arac vermediler ola bilir dedik ama asıl al dan diğimı ogrenince çok şaşırdım bana parçalar deyıştı dıyorlar ama deyış mıyen parçalar mevcut ve bakım yaptık diyorlar malesef eksik gereyının yapıl masını saygılarımla arz ederım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

Kategoriler