Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaDiğerOtoport Nisan 2012’de açılacak

Otoport Nisan 2012’de açılacak

Otomobil alışveriş merkezi Otoport’un tanıtım toplantısı dün İstanbul-Haramidere’de bulunan Otoport’ta gerçekleştirildi. Mimar Metin Hepgüler tarafından tasarlanan, Gül Yapı ve Kullar İnşaat tarafından 100 milyon TL maliyetle inşa edilen 120.000 metrekarelik alana ve 200 metrelik bir cepheye sahip Otoport, kapılarını 2012 Nisan ayında açacak.

Sıfır km ve ikinci el otomobillerin satılacağı Otoport’un otomobil alım satımı için gerekli tüm kurumları (banka kredisi için banka, noter, sigorta şirketleri gibi) tek çatı altında toplayacağı ve otomobil almaya gelenlerin işini kolaylaştıracağı ifade ediliyor. Yaşam alanları ve otopark alanı, ailelerin de rahat bir şekilde ziyaret edebilmeleri için tasarlandığı belirtilen Otoport’ta; kafe ve restoranlar, go-kart pisti, çocuklar için akülü araç pistleri de bulunacak.

Düzenlenen basın toplantısında konuşan Gül Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, Otoport’u yılda ortalama 3 milyon kişi tarafından ziyaret edilmesini beklediklerini söyledi. Şu an yüzde 60’ı satılmış durumda olan Otoport’un metrekare satış fiyatı 1700-3000 ABD doları olarak açıklanırken, kiralık yerlerin metrekare başına aylık kira bedeli ise 10 ABD dolarından başlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler