Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaDiğerOtomobil Yayıncılık YouTube kanalı 10 milyon görüntülenmeyi geçti

Otomobil Yayıncılık YouTube kanalı 10 milyon görüntülenmeyi geçti

Otomobil Yayıncılık YouTube kanalı

Yüklediğimiz videolar 10 milyon görüntülenmeyi geride bıraktı. 9 Şubat saat 10:45 itibariyle 14.548 abonesi bulunan Otomobil Yayıncılık YouTube kanalımızda yayında olan 481 videonun toplam izlenme rakamı 10 milyonu geçti (10.105.237). Bu vesileyle; kanalımıza abone olan, videolarımızı izleyen, paylaşan ve videolarımıza yorum yapan tüm otomobil severlere teşekkür ederiz.

Otomobil Yayıncılık YouTube kanalı

Türkiye’nin ilk elektronik otomobil dergisi e-otodergi ve her gün yeni haber, video, galeri ve testlerle güncellenen otomobil.com.tr haber portalının da yayıncısı olan Otomobil Yayıncılık, şirket ortakları ve tüm yayınların editörleri olan Emre Anamur ve Tarık Akagün yönetiminde YouTube kanalı aracılığıyla da otomobil severlerle buluşmaya devam ediyor. En yeni otomobilleri gerek yurt içi, gerekse yurt dışında kullanıp videolu test ve sürüş izlenimi kategorileri altında yayınlayana Otomobil Yayıncılık YouTube kanalı içinde yayında olan videolar; tarafsız bakış açısı ve samimi anlatımlarıyla öne çıkıyor. Basmakalıp ifadelerden uzak bir şekilde, her otomobilin iyi olduğu yere iyi, kötü olduğu yere kötü diyebilen bu kanal, yayın hayatına tam bağımsız olarak devam ediyor.

Bugüne kadar birçok videosu alanında “En çok izlenen video” unvanına sahip olan Otomobil Yayıncılık YouTube kanalı içindeki bazı videoların 9 Şubat saat 10:45 itibariyle izlenme rakamlarına bakacak olursak; Volkswagen Passat 1.4 TSI videosunun 788.958 kez, Volkswagen Golf 1.4 TSI videosunun 424.647 kez, Fiat Egea videosunun 256.103 kez, Toyota Corolla 1.6 Multidrive videosunun 235.334 kez izlendiğini görüyoruz. Bu başarılı örnekler elbette çoğaltılabilir.

Otomobil Yayıncılık YouTube kanalı

Sizlerden; eğer Otomobil Yayıncılık YouTube kanalı takibi için abone değilseniz abone olmanızı, aboneyseniz de videolarımıza yorum yapmanızı ve beğenip beğenmediğinizi belirtmenizi rica ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

Kategoriler