Cuma, Mayıs 17, 2024
spot_img
Ana SayfaGenelotohaber 20 yaşında

otohaber 20 yaşında

1991 yılının Kasım ayında yayına giren Türkiye’nin ilk haftalık otomobil dergisi otohaber, bugün 20’nci yaş özel sayısıyla bayilerdeki yerini aldı. 20’nci yaşını 132 sayfalık (otoborsa ekiyle birlikte 164 sayfa) özel bir sayıyla kutlayan otohaber, her hafta yayınlanan otohaber’lerden farklı olarak; geride bırakılan 20 yılın panoramasına göz atıyor. Türkiye ve dünyadaki gelişmelerin yıllara göre incelendiği bu derleme haricinde editörlerin seçimleri, dergiye emek verenlerin listesi, 2011 okur anket sonuçlarının kazananları ve 2011 yılında teste gelen otomobiller arasında editörlerin en beğendiği otomobillere yer veriliyor. Otohaber’in bu özel sayısı Türkiye’de 4 TL, K.K.T.C.’de ise 5 TL’ye satılıyor.

 

www.otomobil.com.tr editörleri de bu özel sayıda

 

Şu an ziyaret etmiş olduğunuz www.otomobil.com.tr haber portalının kurucuları ve aynı zamanda da editörleri olan Emre Anamur ve Tarık Akagün de otohaber’in 20’nci yaş özel sayısında yer aldılar. Bunun nedeni ise, Emre Anamur’un Genel Yayın Yönetmeni; Tarık Akagün’ün ise Test Editörü olarak geçmiş yıllarda otohaber’de görev almış olmaları.

 

Bu vesileyle; tüm otohaber çalışanlarını hazırladıkları bu özel sayı için tebrik ediyor, derginin 20’nci yaşını kutluyor ve “Nice senelere” diyoruz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler