Pazartesi, Ocak 24, 2022
Ana SayfaFuarMINI Paceman Paris’ten sonra İstanbul Autoshow 2012’de

MINI Paceman Paris’ten sonra İstanbul Autoshow 2012’de

MINI ailesi, genişleyen ürün yelpazesine eklenen dört yeni modeliyle İstanbul Autoshow Fuarı 2012’de yer alacak. Toplam 10 modelin sergileneceği 522 metrekarelik MINI standı, İstanbul Otomobil Fuarı 2012’de 8’inci salonda ziyaretçilerle buluşacak. MINI model ailesinin yedinci üyesi olan MINI Paceman, Paris Otomobil Fuarı 2012’de gerçekleşen dünya lansmanının ardından ilk kez İstanbul Autoshow 2012’de sergilenecek. Premium kompakt segmentinde pazara sunulacak olan MINI Paceman, marka tarafından Spor Aktivite Coupe olarak adlandırılıyor. MINI Countryman’den sonra motor gücünü yola dört tekerlek üzerinden aktarma seçeneğini sunmada ikinci model olacak olan MINI Paceman, MINI Cooper Paceman ve MINI Cooper S Paceman ALL4, benzinli motor seçenekleriyle 2013 yılında satışa sunulacak. MINI Paceman’in Türkiye fiyatı ise henüz açıklanmadı. MINI Paceman fotoğraf galerisine ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

MINI, bu seneki standında, iki yeni modelini sergileyeceği MINI John Cooper Works alt markasına ait özel bir “garaj alanı” ayırıyor. Yarış pistleri için geliştirilmiş teknolojilere sahip sınırlı sayıda üretilen ikincisi nesil MINI John Cooper Works GP’nin üretimi dünya çapında 2000 adetken, otomobilin satışı Türkiye’de sadece 25 adet olarak planlanıyor. Garaj alanında sergilenecek olan diğer yeni model ise otomatik vites seçeneği ile her türlü zeminde maksimum sürüş keyfi vaat eden MINI John Cooper Works Countryman.

MINI’nin İstanbul Autoshow İstanbul 2012’de sergileyeceği dördüncü yeni model ise MINI Clubvan. Markanın model yelpazesindeki ilk ticari otomobil unvanıyla fuarda satışa sunulacak olan MINI Clubvan’in hedef kitlesi modern tarzdaki butik işletmeler. MINI Clubman modeli temel alınarak üretilen MINI Clubvan, 860 litre yük kapasitesine ve 1150 mm kargo alanına sahip.

MINI standında bu dört yeni modelin yanı sıra tanıdık yüzler olan MINI Hatchback, MINI Countryman, MINI Roadster ve MINI Coupe de yer alacak. Ayrıca bu yıl ilk kez, sadece MINI’ye özel MINI Connected uygulamasının gösterimi gerçekleştirilecek. Bunun yanı sıra MINI standında, MINI kullanıcılarının kendi tarzlarını yansıtabilecekleri orijinal MINI aksesuarlarından oluşan bir sergileme de olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler