Cuma, Ekim 15, 2021
Ana SayfaAtamaKarsan’da atamalar

Karsan’da atamalar

Karsan’da atamalar. Küresel bir marka olma yolunda ilerleyen, Türkiye’nin 54 yıllık yerli üreticisi Karsan’ın üst düzey yönetici kadrosunda atamalar yapıldı. 

2019’dan bu yana Karsan Endüstriyel Operasyonlar Direktörü olarak görev yapan Alper Bulucu, Endüstriyel Operasyonlar Genel Müdür Yardımcılığı’na atandı. Satış Sonrası Hizmetler Müdürü olarak görev yapan Kubilay Dinçer ise Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörlüğü’ne getirildi.

Karsan’da atamalar. Alper Bulucu Endüstriyel Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Kubilay Dinçer ise Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörü olarak görev yapacak.

20 yıl önce Karsan’da üretim mühendisi olarak göreve başlayan Alper Bulucu, Karsan çatısı altında ürün müdürlüğünden fabrika müdürlüğüne, iş geliştirmeden üretim direktörlüğüne kadar pek çok kademede görev aldı. Şubat 2019’dan bu yana Endüstriyel Operasyonlar Direktörü olarak çalışan Bulucu, Endüstriyel Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine başladı.

Kubilay Dinçer ise  2017 yılında Karsan çatısı altında görece başlamıştı. Karsan’da ilk olarak Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü görevini yürüten Dinçer, Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörü olarak görevlendirildi. Dinçer daha önce 23 yıl boyunca Tofaş ve Fiat Chrysler Automobiles’de üretim, kalite, Ar-Ge ve satış birimlerinde çalışmıştı.

Alper Bulucu ve Kubilay Dinçer’e yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler