ad

Yazar hakkında

İlgili Yazılar

11 Yorumlar

 1. 1

  Ozan Baş

  Günün gelip dolmuşların yok olup yerini raylı sistemin ve bu tip “taksi”lerin armasını umuyoruz.

  Yanıt
 2. 2

  Mehmet

  Güzel bir konsept umarım şekli fazla değişmeden yollara çıkar…

  Yanıt
 3. 3

  Kemal Kalender

  Türkiye olarak, kendi Markamizi tanitmakta vede Arac üretiminde cok gec kaldik, ama yinede diger Otomobil sanayiisi Ülkelerini yakalayabiliriz, Hizli, Seri Kaliteli vede devamli Yeni Modeller, Sportif, Aile vede Transport Cesitleriyle, Dünya Otomobil Pazarina Cevap verecek Bicimde Yetistirilebilir, saygilarimla.

  Yanıt
 4. 4

  Halit Aras

  en kısa zamanda piyasaya sürülmesi dileğiyle

  Yanıt
 5. 5

  Onur Kopan

  motor ve şanzumanı kim yapıyor bu aracın?yapıyor derken tasarımını ve imalatını kim yapıyor? ithal ise boşuna kasmayın bir sürü montaj otomobilimiz var zaten.

  Yanıt
 6. 6

  Hasan Dilmen

  %100 yürür mekanizma ve %100 türk tasarımı bir araç,,,

  Yanıt
 7. 7

  gülay akçay

  hayal eden, cesaret gösteren, düşünen, tasarlayan ve emeği geçen herkese teşekkürler. gerçekten çok mükemmel görünüyor. ayrıca engellileri düşünen, onlara en önde yer veren bir tasarım olması da mükemmelliğini artırıyor. tekrar teşekkür ediyor, daha iyileri için yola devam diyorum.

  Yanıt
 8. 8

  Emrah Duman

  karsan’ın new york için yapmış olduğu bu tasarım new yorkta piyasaya kurban gitmiş olabilir ama benim kalbime tahtını da kurmuştur.yerli bir araç olmasının dışında, hayallerini kurduğum keşke olsa dediğim geniş iç mekan ve çoğunlukla kullanılan cam yüzeyler … ıpod ilk defa hürriyetin “kırmızı” dergisinde tanıtıldığında , daha kimsecikler ıpod nedir diye bilmezken beni nasıl heyecanlandırdı ise bu arabada beni heyecanlandırdı.üzerine üstelik yerli malı olması resmen fazladan hediye gibi

  Yanıt
 9. 9

  Erkan Türkan

  Bugün Karsan yetkilileriyle görüştürm. Araç 2014 yılında satışa sunulacakmış, şu an sadece v1 modeli üzerinde duruluyormuş, v1 modelinin elekriklisi de üretilecekmiş, fiyat konusunda tahmini bir rakam dahi söylenmedi. Araç sıradışı görünüyor ancak her kesimin alacağı türden görünmüyor, her kesime hitap edebilecek binek otomobilin üretimi için de acele etmeleri gerekiyor, örneğin yeni marka olan Amerika yapımı Tesla araçlarının görüntüsü muhteşem.

  Yanıt
 10. 10

  hüseyin kaymar

  inşallah birgün kendi yerli aracımıza binmek isterim ve satın almak isterim. enkısa zamanda türkiye yollarında görmek ümüdüyle şimdiden teşekürler KARSAN…

  Yanıt
 11. 11

  aydın

  bu araç 6 kişilik taksiye verilirse turizim bölgelerinde cok iyi satar örnek fiat doblolara rakip olabilir

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir