Salı, Nisan 16, 2024
spot_img
Ana SayfaAraç KiralamaJeep - Budget işbirliği

Jeep – Budget işbirliği

Jeep – Budget işbirliği. Jeep, Budget işbirliğiyle devreye aldığı “Abonelik Sistemi”yle müşterilerine yenilikçi bir mobilite deneyimi sunma iddiasında. Abonelik sistemi ile farklı sektörlerde uygulanan abonelik modellerinde olduğu gibi otomobil kullanımında da kolaylık ve esneklik sağlanıyor. Abonelik sistem şimdilik tamamen elektrikli Jeep Avenger modelini kapsıyor.

Hayata geçirilen otomobil abonelik modelinde, aylık sabit ücret karşılığında hizmet alınıyor. Abonelik kapsamında, araç kiralama gerçekleştiren kullanıcılara sabit fiyat garantisi ve abonelikten bedelsiz cayma avantajı sunuluyor. Kontrat bağlayıcılığı bulunmayan sistemde, abonelik süresince kiralamalarda süre uzatılsa da müşteri tarafından karşılanan tutar değişkenlik göstermiyor. Esnek çözümler arayan kullanıcılar için özel fırsatlar sunan Otomobil Abonelik Sistemi, vergi ödemeleri, muayene, bakım masrafları gibi araç sahipliğinin mali yüklerine son veriyor. Jeep Avenger Abonelik Sistemi’ne en az 1 ay, en fazla 6 ay olmak üzere sabit ücret ile abone olunabiliyor.

Aboneliklerini başlatmak isteyen kullanıcılar; Jeep’in resmî web sitesi jeep.com.tr üzerinden Abonelik Sistemi Menüsü veya markanın online satış kanalı https://www.jeep.com.tr/abonelik-sistemi üzerinden araçlarını yapılandırıp abonelik talebinde bulunabiliyor. Otomobil abonelik modelinde aylık 48 bin TL + KDV’lik sabit ücret karşılığında hizmet alınıyor.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanan “Jeep Avenger” haberine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

 

 

 

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler