Pazartesi, Eylül 28, 2020
Ana Sayfa Haberler Geely’den Anadolu Araçlar’a En İyi Servis ödülü

Geely’den Anadolu Araçlar’a En İyi Servis ödülü

Geely markasını ülkemize ithal eden Anadolu Araçlar, 2011 yılında tüm Geely distribütörleri arasında en iyi satış sonrası hizmeti veren distribütör ödülünü almaya hak kazandı. Geely markası tüm dünyada Rusya, Ukrayna, Şili, Arjantin, Kolombiya, Peru, Suriye, Brezilya başta olmak üzere toplam 55 ülkede 82 distribütöre sahip. Anadolu Araçlar’a bu ödül; servis yapılanması, müşteri memnuniyeti ve garanti hizmeti gibi kriterler değerlendirilerek verildi.

 

Anadolu Araçlar, 2008 yılından beri Türkiye’de Anadolu Grubu çatısı altında Geely markasının tüm pazarlama, satış ve satış sonrası organizasyonundan sorumlu olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Misyonunu “En kolay alınan otomobil markası olmak” olarak belirleyen Anadolu Araçlar, bu  hedefini gerçekleştirmek için çalışmalarına yoğun şekilde devam ediyor. Çin’in en büyük özel sektör otomobil markası Geely, Avrupa’daki genişleme stratejisi doğrultusunda Türkiye’den sonra Avrupa’da başka pazarlara da girmeye hazırlanıyor. Küresel oyuncu olma hedefiyle hareket eden Geely Grubu, bu doğrultuda 2016 yılında Çin’de 1.000.000, yurt dışı pazarlarda ise 400.000 adet araç satmayı hedefliyor.

1 YORUM

  1. bu araç sizce türkiye pazarında alınırmı daha dogrusu ben düşünüyorum ancak ikinci el ve distrübütör firmanın yaklaşımını markaya verdiği önemi yeterince bilmiyorum bunun hakkında yorumunuzu bekliyorum….

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler