Salı, Eylül 29, 2020
Ana Sayfa Haberler Fiat Egea Hatchback dizel otomatik modeli bayilerde

Fiat Egea Hatchback dizel otomatik modeli bayilerde

Fiat Egea Hatchback dizel otomatik modeli 76.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasından dünyaya ihraç edilen Fiat Egea Sedan’nın dizel motor ve 6 ileri çift kavramalı otomatik şanzımanla donatılan versiyonunun Fiat showroom’larındaki yerini almasını takiben, Fiat Egea Hatchback dizel otomatik modelinin satışına da başlandı. Tüm donanım seviyelerinde tercih edilebilen Fiat Egea Hatchback dizel otomatik modelinin baz fiyatı 76.900 TL olarak açıklandı.

Fiat Egea Hatchback, kompakt hatchback sınıfındaki iddiasını 120 HP güç ve 320 Nm tork üreten 1.6 litrelik MultiJet motor ve 6 ileri çift kavramalı otomatik şanzıman kombinasyonuyla arttırıyor. 200 km/s maksimum hıza sahip olan Fiat Egea Hatchback dizel otomatik modeli, 0-100 km/s hızlanmasını ise 10.2 saniyede tamamlıyor. Sunduğu ortalama 3.8 lt/100 km yakıt tüketimiyle de dikkat çeken dizel otomatik Fiat Egea Hatchback modelinde DCT adlı çift kavramalı otomatik şanzıman bulunuyor.

Diğer motor seçeneklerinde olduğu gibi, Lounge Plus donanıma sahip dizel otomatik vitesli Fiat Egea Hatchback’de Uconnect multimedya sisteminin yeni nesli standart olarak sunuluyor. Bu sistem, tıpkı tabletlerde olduğu gibi yüksek tepki hızı, parmak hareketleri ile kaydırma, yakınlaşma ve uzaklaşma kolaylığına sahip. Akıllı telefonların ekranını tablet ekrana yansıtarak, belirli bazı uygulamaları, otomobilinizin ekranından kullanma imkanı sağlayan yeni sistem, Uconnect sisteminden aşina olunan Bluetooth bağlantısı, sesli komut, araç bilgi ve ayar ekranları ve de entegre navigasyon gibi unsurları da bünyesi altında barındırıyor. 7 inç’lik tablet ekran ve yüksek çözünürlük ile kullanışlılığı artan geri görüş kamerası kadar hız sabitleme sistemi, park, far ve yağmur sensörleri Fiat Egea Hatchback’in sunduğu, gerçekten ihtiyaç duyulan ve hayatı kolaylaştıran kabin içindeki teknolojilerden bazıları olarak ön plana çıkıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler