Cumartesi, Ekim 16, 2021
Ana SayfaHaberlerFiat 500 Riva modeli geliyor

Fiat 500 Riva modeli geliyor

Fiat 500 Riva modelinin Ağustos ayında satışa sunulacağı açıklandı. Fiat’ın ilk kez 1957 yılında pazara sunduğu, yıllar içinde 4 milyon adedin üzerindeki satış performansıyla dikkat çeken ikonik modeli Fiat 500’ün özel bir versiyonu olan Fiat 500 Riva modeli, İtalyan denizciliğinin dünyaca ünlü ismi Riva Yatçılık ile işbirliği sonucunda ortaya çıkmış. Fiat 500 Riva 2016, Riva Yatçılığın simgesi Aquariva Super isimli yatın benzersiz özelliklerini taşıyan “Gece Mavisi” özel gövde rengine ve mavi katlanabilir kumaş tavanlı cabrio gövdeye sahip.

Fiat 500 Riva

Fiat 500 Riva modelinde, Riva tarafından üretilen çok özel yatlarda olduğu üzere, gösterge panelinde akça ağacı ile özel akaju ağacının kullanılmış olması dikkat çekiyor. Kabinde kullanılan “fildişi rengi” deri koltuklar aracılığıyla yolculara tıpkı Aquariva Silver’da hissedilen konforun sunulması hedefleniyor. Kullanıcısına lüks yatlardaki güverte yaşamının sıcak ahşap renklerini sunan Fiat 500 Riva modelinin kabin içinde kullandığı pek çok krom detay da ayrıca göze çarpıyor.

Fiat 500 Riva

Sürüş göstergeleri ve hız sayacı için hazırlanan TFT ekranıyla otomobilin ön paneli, tam dijital bir sürüş deneyimi sunmakla birlikte, dairesel bir gruplandırma ve yuvarlak düğmelerle tamamlanan klasik 500 gösterge düzenini de korumaya devam ediyor. Ön konsolda yer alan 7 inç’lik dokunmatik ekranlı UConnect sisteminin standart olarak sunulduğu 500 Riva’da HD kalitesinde görünüm sağlanıyor. Bluetooth ve ses tanıma özelliğinin de yer aldığı sistemde USB girişleri ile her türlü multimedya bağlantıları da gerçekleşiyor.

Fiat 500 Riva fiyatı henüz açıklanmadı.

Fiat 500 Riva

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler