Salı, Nisan 16, 2024
spot_img
Ana Sayfae-otodergie-otodergi’nin 4’üncü yaşı için yorumlarınızı bekliyoruz

e-otodergi’nin 4’üncü yaşı için yorumlarınızı bekliyoruz

Türkiye’nin ilk elektronik otomobil dergisi e-otodergi Temmuz sayısında 4 yaşına basıyor. Siz okuyucularımızdan, dergimizde yayınlamak üzere 4’üncü yaşımız için görüş ve tebrik yazıları bekliyoruz. Yorumlarınızı hem bu haberin altına, hem Otomobil Yayıncılık facebook sayfasına, hem de e-otodergi twitter hesabına gönderebilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz. 4’üncü yaş özel sayımız 5 Temmuz 2012 günü yayına girecektir.

7 YORUMLAR

  1. Kaliteli yayın anlayışı ilkesinden vazgeçmediğiniz , kendinizi sürekli gelişime adadınığınız için teşekkür ve tebrik ederim.E-otodergi nice yıllara 🙂

  2. e-otoderginin ilk sayısını indirdiğimi daha dün gibi hatırlıyorum. Sürekli olarak kendinizi geliştirerek yayın hayatına dewam etmeniz, sizi bu sektörde kalıcı kılan en önemli faktör oldu. 4 yıl boyunca her sayınızı merakla bekledik. 4. yılınızı en içten dileklerimizle kutluyor nice 4 senelerin daha dewam etmesini arzuluyoruz. Başarılarınızın dewamını diliyorum.

  3. otomobil severleri e-dergi ile buluşturarak bir ilki başarmış olmanın haklı gururu ile geçen 4 senenizi kutlar, başarılarınızın devamını dilerim.

  4. Devamlı getirdiğiniz teknolojik yenilikler, kaliteli, tarafsız ve akıcı üslubunuz ile bir solukta okuttuğunuz için kaliteli görsel resimler ile bir testin nasıl olması gerektiğini anlattığınız için çok teşekkür ederim ve bu kalitenizi korumanız için okuyucu olarak üzerime düşen vazifeleri yerine getireceğimi belirtir yayın hayatınızda başarılarınızın devamın dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler