Salı, Nisan 16, 2024
spot_img
Ana Sayfae-otodergie-otodergi 164

e-otodergi 164

e-otodergi 164 yayına girdi. e-otodergi’nin Aralık 2022 tarihli 164. sayısı, www.e-otodergi.com web sitesinde her zamanki gibi ücretsiz olarak yayında! Türkiye’nin ilk dijital otomobil dergisi e-otodergi’nin 164. sayısı 58 pdf sayfası (basılı dergilerdeki 116 sayfaya denk geliyor) ve içinde aşağıdaki konular yer alıyor.

Haberler

e-otodergi’nin 164. sayısında yer alan haberler şunlar: BMW X7 satışa sunuldu, Opel Corsa-e satışa sunuldu, Dacia Jogger detayları, yeni Mercedes-Benz GLC satışa sunuldu, yeni Range Rover ve Range Rover Sport Euro NCAP sonuçları, yeni Toyota Prius, en değerli otomotiv markası Toyota, elektrikli Peugeot e-2008 satışa sunuldu, Serdar Akman Citroen Pazarlama Direktörü oldu, Chery Omoda 5 Türkiye’de satılacak, Hyundai Staria 4×4 satışa sunuldu.

Ayrıca İsa Demir tarafından hazırlanan Türkiye’nin en kapsamlı otomobil pazarı satış analizi…

Kapak konusu

Volvo EX90. Volvo için yeni bir dönemin başlangıcını temsil eden EX90, şu anda yollarda olan XC90’a denk gelen bir otomobil. Tamamen elektrikli Volvo EX90 önümüzdeki yıldan itibaren ABD’de ve daha sonra Çin’de üretilecek.

Sabit sayfalar

Otomotiv gündemine dair kısa haberleri içeren “Rakamlarla otomotiv” sayfasının yanı sıra e-otodergi’nin ilkleri ve enleri, emisyon tablosu ve yasal uyarı sayfaları bu sayıda da devam ediyor.

İlk sürüş

Nissan X-Trail e-4ORCE bu sayının ilk sürüş konuğu.

Sürüş izlenimleri

e-otodergi’nin bu sayısında BMW i4 eDrive40,  MG ZS 1.0 AT, Peugeot 308 1.2 PureTech 130 HP EAT8 GT sürüş izlenimlerini okuyabilirsiniz.

e-otodergi’nin 164. sayısını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmek için www.e-otodergi.com sitemizi ziyaret ediniz. Keyifli okumalar dileriz.

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler